Zawodniczka MMA Joyce Vieira i jej przyjaciółka robiły sobie zdjęcia na plaży Praia do Braga w miejscowości Cabo Frio w Rio de Janeiro w Brazylii. Nagle ​​zobaczyła masturbującego się mężczyznę. 27-latka, specjalistka od Muay Thai i Jiu-Jitsu powiedziała w wywiadzie dla mediów, że mężczyzna opuścił szorty i stał na drodze, przez którą cały czas przechodzili ludzie. Jego ciało było napięte i wydawał dźwięki i jęki. Bez zastanowienia podbiegła do niego i zaczęła go bić!

Poinformowała o całym zdarzeniu policję, która aresztowała mężczyznę. Niestety ten po złożeniu zeznań i nie przyznaniu się do winy, wyszedł na wolność. Vieira powiedział lokalnym mediom:

“Czujemy się bezsilne. To bardzo dziwne, ponieważ będzie w tym samym mieście co ja i kto wie,możemy się na siebie natknąć. Otrzymałam mnóstwo wiadomości od kobiet, które twierdzą, że doświadczyły podobnych sytuacji, ale nie zgłosiły tego, ponieważ wiedzą, że sprawca i tak wyjdzie na wolność. Myślę, że kara za takie zachowania powinna być surowsza.”

Policja powiedziała dziennikarzom, że podejrzany twierdził, że oddaje mocz na plaży, zanim Vieira podeszła do niego.

Zawodniczka MMA przyznaje, że ma traume i budzi się w środku nocy. Cały czas ma przed oczami widok masturbującego się mężczyzny...

Komentarze (12)
lordknaga

gosc zjezdzal z rekawa , gdzies na sciezce, na co nasza bohaterka zareagowala tak - bez zastanowienia podbiegla i zaczela go bic a na koniec , jeszcze na policje zglosila :-D

1
PowerAvocado

Jeśli to prawda to powinna skończyć za kratkami. Ogólnie sporty walki, szczególnie uderzane, potrafią szkodzic na łeb wbrew temu co miłośnicy sądzą.

1
lordknaga

nie twierdze, ze on robil cos normalnego(bo nie normalne jest, onanizowac sie w miejscu publicznym) ale ona wypalila odrazu z armaty na to, on jej fizycznie nic nie zrobil a ona go pobila, do tego w usa czy nawet pl, sztuki walki - prawie jak bron biala... a dlatego ona nie pojdzie siedziec , bo brazylia, przeludniony kraj, tam sie takie rzeczy odpierniczaja, ze oboje,nie bekna za swoje czyny :-)

1
Bull

Biedna zawodniczka, jeszcze ma traume, widzi go w snach jak marszczy Freda

4
Bull

Sędzia pewnie kwiczał jak tego słuchał.

1
lordknaga

bull. - w brazylii, to nawet do sedziego ta sprawa pewnie nie doszla, bo tam 3 swiat jest :-D

0
lordknaga

zreszta na tej ostatniej fotce , wyglada tak, jak by sama miala freda :-D

3
Bull

no lekko

0
MMA

Skoro robiły zdjęcia, to powinny go sfotografować - byłby dowód. I tu się całkowicie zgadzam z @lordknaga, a nie same wymierzać mu sprawiedliwość, zwłaszcza że w żaden sposób nie były zagrożone.

1
lordknaga

ale wtedy nie bylo by dramy online i tylu nowych followersow na social mediach ,teraz wszedzie o tym pisza, jak laska stlukla zboczenca i fejm sie zgadza :-D pod popularnosc w internecie, ludzie w dzisiejszych czasach zrobia wiele a nawet wszystko :)

1
domosos

Jesze kolo powinien zadzonić na policje że ona go pobiła :-D

0
Heniekrasta

Usunęła penisa a teraz zazdrości !

0