Nick Bare przygotowywał się do niełatwych zawodów Ironman Triathlon. Pracował nad wytrzymałością, dzieląc się swoimi postępami i doświadczeniami z fanami w mediach społecznościowych i na kanale YouTube. W ramach przygotowań do zawodów, trenował sześć razy w tygodniu. Zazwyczaj był to bieg na 16 km oraz jazda na rowerze na takim samym dystansie.

Jeden z treningów był jednak nieco inny i bardziej hardkorowy. Postanowił przejechać na rowerze 110 km i przebiec 19 km! Wszystko po to, by pokazać fanom ile kilogramów można stracić podczas 6 godzinnego treningu. Przed ruszeniem w trasę Nick ważył 90 kilogramów. Po 4 godzinach jazdy na rowerze i 2 godzinach biegu ponownie wszedł na wagę i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Monitor pokazał 4 kilogramy mniej! Nie myślcie, że te sześć godzin był non stop w ruchu. Trening podzielił na cztery części i po drodze uzupełniał płyny. Po wszystkim oczywiście zjadł solidny posiłek, wypił wiele litrów wody i rozluźnił mięśnie, by zmniejszyć DOMS-y. Wiele pań zadaje często pytanie: jak szybko stracić zbędne kilogramy? Można i tak... :) Zapewne nie była to utrata związana wyłącznie z taknką tłuszczową, jednak wynik i tak jest imponujący.

https://youtu.be/HhNFERftXEg

Komentarze (9)
magistral

Woda i glikogen no ale trzeba zachęcać do ruchu

1
MMA

Nie bardzo rozumiem ten fragment "Po wszystkim oczywiście zjadł solidny posiłek, wypił wiele litrów wody i rozluźnił mięśnie, by zmniejszyć DOMS-y."
To jedzenie i picie zmniejsza DOMS-y?

0
Bull

Należy to traktować jako działania celem ogólnej regeneracji

1
MMA

Dzięki @Bull, już zacząłem szukać drugiego dna. Na przykład, że zjadł solidny posiłek i wypił wiele litrów wody aby uzupełnić spalone kalorie i utraconą wodę ;-)

0
natasza__

Rozluźnił mięśnie, by zmniejszyć domsy. Obejrzyj filmik.

1
anubis84

Podczas maratonu kolega podobnie zgubił.

0
skorupski

No fajnie tylko nie kazdy sobie na taki trening mzoe pozwolić, wiekszoć by po 2 godzinach pewnie już padła

0
bronsom

Takie treningi to nie dla każdego nie dziwię się że tyle na wadze spadł.

0
skorupski

To nie byule jaki wysiłek, ja podczas maratonu 3 kg straciłem, ale na drugi dzien waga już podobna była.

0