Teraz spokojnie do celu i będzie miazga. Co do piosenki to jak jest The Roots to musi być pozytywnie. Jedyny z niewielu zespołów hh które mi się podobają zwłaszcza, że grają na instrumentach często gęsto.
A jeszcze jedno co do wzrostu. Moim zdaniem najważniejszym parametrem jest stosunek wagi do wzrostu li siły do wagi. Im człowiek mniej musi dźwigać a przy tym silniejszy tym lepiej. U mnie ten stosunek wagi do wzrostu jest nie najlepszy np jeżeli chodzi o bieganie. U Ciebie chyba też
Biegacze z czołówki mniej więcej mojego wzrostu ważą poniżej 60kg. chyba bym tyle nie chciał ważyć
Zmieniony przez - adam77 w dniu 2015-12-20 15:13:22
"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"
Moglabym grac u niego na bananie.

