SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 348747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
No nie wiem, nie znam wszystkich ćwiczeń, wiem jak rwanie wygląda, no chyba że na złe filmiki na youtubie trafiłem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Anubis, a co się dzieje kiedy złapiesz gryf szeroko ? By zachować naturalną krzywiznę kręgosłupa musisz zejśc niżej dupą. Ja dodatkowo zakładam 15kg talerze zamiast dwudziestek. Niższe zejście dupą = większe zgiecie w stawie kolanowym, a więc i mocniejsza praca czworogłowych. Dobry sposób na poprawę pierwszej fazy ciągów, dobry sposób na wyuczenie się mocniejszej pracy nóg i dobry sposób, jeśli chcesz dodatkowo przećwiczyć...czworoboczne

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Venc1Lq
100kg x30
Płuca wyplute?


Zajazd konkretny. Nie robiłem wersji "touch and go" , tylko odkładałem sztangę na ziemię. Poślady, prostowniki i kaptury paliły.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
QUEBLO

Wiem, że obiecałem film z drązka na 50kg, ale postanowiłem zrobić sobie przerwę do końca tygodnia i trening grzbietu wypadł.
Aktualnie zmieniłem program (o czym w kolejnym poście), więc jakiś czas będę trenował z mniejszymi obciążeniami.

Ale mam starszy filmik z 45kg u pasa Wtedy udało się podciagnąć raz z 65kg.



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Zmieniłem program na push/pull z podziałem na siłę i hipertrofię. Trenowałem już podobnym schematem i bardzo sobie go chwalę.


Dzisiaj PUSH :

1.Push press rampa 3 lekko
2.Przysiady ATG 3 x 3
3.Wyciskanie leżąc 3 x 3
4.Wyciskanie hantli leżąc rampa 5
5.Wyciskanie hantli siedząc ZAPOMNIAŁEM
6.Pompki na poręczach rampa 5

+ łydki



Ciężary małe, więc nie ma o czym pisać. Szczyt formy siłowej przewiduję za kilka tygodni, więc może pójdziemy na całość jak zdrowie pozwoli.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
ronie220
wynik fajne.Dzieki za filmik. We Wrocku w czerwcu są takie fajne zawody w wycisku wielokrotnym i podciąganiu na drązku(z +20kg i bez dodatkowego ciężaru), może się skusisz?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Nie miałbym raczej szans. Może jakbym potrenował pod kątem wytrzymałościowym to nie byłoby takiej kompromitacji, ale ...po co mi tracić czas na takie zabawy Z 20kg podciągałem się najwięcej 15 razy, ale to nie było z uniesieniem brody ponad drązek.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Dzisiaj PULL:

1.Power clean 3 x 3
2.Martwy ciąg 3 x 3
3.Podciąganie nachwytem rampa 5
4.Wiosłowanie sztangielką rampa 5
5.Power szrugsy rampa 5
6.Uginanie ze sztangą prostą rampa 5

+ brzuch (dawno nie robiłem) i coś na rotatory.


Słaby dzień. Z resztą zawsze tak mam kiedy rozpoczynam nowy program. 1 tydzień to szok dla organizmu, 2 tydzień to adaptacja, a w trzecim dopiero progres.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
eee tam.
Ja też nie mam szans na wygraną ale lubie rywalizację. Dla faktu wystartowania

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Coś w tym jest. Długo zastanawiałem się nad startem w męskiej sylwetce i może w końcu się zdecyduję. Zobaczę w tym sezonie jak będę wyglądał po wycince. Spróbuje zejśc do tych 7-8% bf. Przeczuwam niestety, że będę malutki jak wróbelek.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium