SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
Przypal bylo foty robic przy ludziach? :P
Fitneski by sie jeszcze rozgrzaly za bardzo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam.

Dziękuję za pozytywne komentarze.Natomiast nie jest to forma finalna Robię tydzień na wyższych kcal i wracam do mojej ulubionej CKD Aczkolwiek to już będzie 2-3 tygodnie maks.


Dzisiaj zrobiłem jeden obwód ( 6x thrusters/ 6x power clean/ 6x deadlift/ 6x burpees) ze sztangą równą mojej wadze ciała (85kg).Może nadejdzie taki dzień, w którym będę robił kilka obwodów ?
Jeszcze 2 miesiące temu wydawało sie to nieosiągalne

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44691
Nadal 6 dni te 12 jajek i pół kilo mięcha i w 7 dzień cheat day? forma mega, a będzie kosa. pozdro i będę zaglądał stale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak.Myślałem, żeby teraz wprowadzić ładowania co 3-4 dni, gdyż w głównej mierze zależy mi na podtrzymaniu formy i lekkim szlifie.Nie wiem jednak. czy to zda egzamin.W prawdzie są diety typu carb nite czy UD2 i ludzie robią na tym postępy, ale w tle leci najczęściej pół apteki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ktoś pytał o plecy, więc wstawię jakies foto.

3

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na ud2 tomq leciał

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Też chciałem zrobić formę na wakacje - ale Ty jesteś mistrzem ;)

Jeżeli zrobię coś takiego na sezon 2016 to będę wniebowzięty - GRATULACJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
anubis84
Nie nadajesz się na męską sylwetkę bo masz zbyt doj**ane nogi


Ubierze dobre spodenki to nikt nie zauwazy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
o siema, nie wiedzialem ze prowadzisz dziennik. Dobra forma powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzięki

Taką sylwetkę można zrobić dużo szybciej.Ja "zmarnowałem" 2-3 lata na kombinowanie i szukanie własnej drogi (w sensie umysłowym jednak się rozwijałem cały czas, więc ten okres nie był taki do końca zmarnowany).Dzięki temu osoby. które prowadzę, nie muszą już przez to przechodzić.Zebrałem trochę doświadczenia, przetestowałem multum programów i metod, więc wiem już mniej więcej co działa tudzież jak działa.Powiem wam jedno-każdy może dojść do upragnionej sylwetki.Wystarczy trochę konsekwencji, mądrości i planowania.Bynajmniej nie trzeba podążać utartymi schematami.Ja np. nigdy nie liczyłem kcal Odchudziłem szereg osób i w ich przypadku również nigdy nie wyliczałem zapotrzebowania.Jak widac można

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium