SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 190578

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Mam pytanie - jestem endomorfikiem z bfem oscyluje w granicach 18% czy dieta z podziałem makro B-30%, T-30%
WW-40% probowac czy z moim typem i bfem lepszym rozwiązaniem będzie low carb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mozesz spróbować. nie da sie jedoznacznie stwierdzic. w razie czego bedziesz ucinał ww na rzecz tł. mozna sie redukować i na HC i na LC

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
a jeżeli redukuje 5 tydzień i pierwsze 3 tygodnie byla to dieta carb cycling, potem 2 tygodnie byla dieta low carb do 100-150 g wegli a tłuszcze wysoko 100g i teraz od 4 dni przeskok na wegle do 250g tluszcze nizej do 50-60g - zlapala mnie stagnacja mozliwe ze pokopalem sobie metabolizm czy po prostu czekac az wegle sciagna wode i bedzie szło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
redukcji nie ma sensu ciągnąć tygodniami. Mozesz poki co wejsc na tydzien/dwa na swoj zerowy bilans i po tym czasie od nowa zacząć, jesli nadal jest co zrzucać. po niskich ww, wrzucenie sporej ich ilosci, bedzie skutkowalo retencją

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Ale robilem w 3 tygodniu wyjście na plus z kaloriami wiec leptyna nie jest zbyt nisko a to dopiero 5 tydzień wiec spokojnie do 12 moge redukowac chyba co? bo nie chce przerywac bo zjechalem z 22% do 18 a moj cel to 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
redukuj dalej. a rozklad musisz sam na sobie wypróbować. nikt nie wywróży, jak bedzie działał. zawsze mozesz zmienic

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
ok będe kombinował aczkolwiek przeskok z z tluszczy wysokich na niskie tluszcze i podbicie wegli wysoko mogl skopac metabolizm spowolnic? to dopiero 4 dzien przeskoku czy po prostu dalej jechac i bedzie schodziło jak myslisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
czemu mialby spowolnic metabolizm? mozesz dalej trzymac obrany rozklad i rob pomiary co tydzien

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2621
Czy jeżeli smażę kuraka na oleju ryżowym to dodawać do posiłku jeszcze tłuszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Cześć, jestem na diecie na masę, chciałbym zrzucic ok 5kg i przejść na ok 6 tyg na redukcję. Potem wrócić znowu na masę. Czy taki krótki okres redukcji nie da mi efektu jojo, boje się ze jak sportem przejde na masę to zaleje mnie w ciagu miesiaca. Zawsze robiłem 2-3 miesięczne low carb i było ok ale nigdy nie robiłem 6 tyg. Prosze o poradę.
Dzięki

Zmieniony przez - spiechu w dniu 2013-07-01 17:28:38

Pozdrawiam
SPIECHU

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium