SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
i mimo wszystko nie wyglądasz na zmęczoną wręcz przeciwnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777661
Dokładnie nie widać zmęczenia, może w tym tkwi sekret jak się robi co się lubi to zmęczenia nie widać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777661
Asia ja się pytam co tu taka cisza ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No właśnie :) Pewnie dziś fota będzie bo na fejsie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wybaczcie brak wpisów, ale po prostu nie wyrabiam i nieogarniam się z niczym prawie
Nie mam czasu odpalić komputera, a z telefonu wpisy są do kitu.

W skrócie - rano lecę na 2 treningi personalne, później do pracy (do końca lutego) i znów na treningi + swój.
W między czasie jakieś zakupy, lekarz, kosmetyczka itp.
Wracam do domu ok 21- 21.30
I energia jaką jeszcze mam na koniec dnia jest przeznaczana na ogarnięcie jedzenia do końca na dzień następny, chwila oddechu i spać.
Sen to u mnie deficytowy towar niestety, wstyd mówić. Około 5h.

Po całym dniu latania najczęściej mój trening wypada mi na końcu i nie mam tyle mocy ile powinnam mieć.
Mam nadzieję, że do końca lutego jakoś przeżyję


TRENING - na dniach zmiana, na taki stricte redukcyjny + priorytet na barki, żeby nie znikęły podczas redu.

MISKA - będzie Tadeusz mi podbijał kcal, bo chodzę okrutnie głodna, aż sama sobie zwiększyłam miskę i z efektem takim, że waga i pomiary lecą w dół.
W sumie od początku grudnia mam ok 2,5kg mniej.
waga utrzymuje się plus minus ok 68,5 kg - już daaaawno tyle nie ważyłam.

Brak czasu na wpisy tutaj, tak samo na FB czy Instagram. Jednak te wszystkie social media są bardzo czasochłonne i po prostu brak mi sił żeby coś wrzucić.

ale macie chociaż jakieś foto poglądowe, dla tych którzy nie zaglądają na Facebooka




"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777661
Po buzi zmęczenia nie widać a forma bardzo fajnie. Dobrze, że dałaś znać co u Ciebie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
A właśnie tak poza tym, to dziękuję za troskę
I fakt, po buzi nie widać zmęczenia, przynajmniej na zdjęciach, aczkolwiek na żywo też nie jest źle i nawet oczu nie mam podkrążonych

Ale tak jak pisaliście, że jak się robi co się lubi i faktycznie sprawia mi to mega frajdę, to to zmęczenie schodzi na dalszy plan.
Jestem w takim trybie "napyerdalania" jak ja to mówię. Cały czas na wysokich obrotach, ale gdybym tylko zluzowała na 10min to zasnę momentalnie tak mam u kosmetyczki najczęściej jak położę się na fotelu na 15min i czekam na hennę
Momentalnie odlot - jedyna chwila dla siebie.

z ciekawostek - kto śledzi FB to wie, że zmieniłam kolor włosów obecnie jestem RUDA - jak wrzucę aktualne zdjęcie formy, to będziecie widzieć, ale póki co nie mam nawet kiedy go zrobić

Kolejna ciekawostka - tym razem z serii nowe technologie - kupiłam sobie bransoletkę mierzącą puls, rejestrującą sen, kroki itp itd.
Jestem ciekawa co mi z tego wyniknie
Już jakiś czas temu zainstalowałam sobie aplikację rejestrującą sen - ale coś nie działało to poprawnie i stwierdziłam, ze kupię sobie takie cudo.
Dziś pierwsza noc z bransoletką i pokazało mi, że głęboki sen u mnie trwał 36 min a później, że jestem niewyspana.....

Dla zainteresowanych Xiaomi Mi Band 2 - ktoś ma coś takiego??

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja mam TomTom Touch ale wolę jednak tradycyjny pulsometr (korzystam z Polar m400), ma jak dla mnie przydatniejsze funkcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777661
Ciekawe urządzenie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
Też się zastanawiałam nad kupnem takiej bransoletki. Tydzień temu dostałam Polar m200, fajne urządzenie, mierzy puls, dzienną aktywnośc, sen itp. Dosyć ciekawe Jedyny minus jest taki, ze aktywność liczy m.in. na podstawie ruchów nadgarstka, więc jak ide z wózkiem albo z małym na rękach to zalicza to do stania a nie ruchu Dopiero po tygodniu używania przypadkiem odkryłam, że jest taka funkcja, która przypomina ze "czas się ruszyć" jeśli za długo siedzimy lub leżymy (dziwne, że tak późno, przecież ja nic nie robię tylko siedzę w domu ). W każdym razie fajna opcja, szczególnie jak ktoś dużo siedzi. Z tym snem też ciekawe, szczególnie w dłuższej perspektywie, jak można sprawdzić ile mniej więcej śpimy w skali tygodnia czy miesiąca
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium