SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651878

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Marcel Przyszlak - jedna z twarzy SFD

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
SalvatoreLucania
Temat został odczytany 229320 razy.
Bez komenatrza. U mnie w okolicy to mówia na Wasz dziennik ten Herkules i Adonis :P
Kto jest kim sami z Lukim osadźcie :)

Hahaha ja Adonis? Chyba nie z tym ryjem

GRH - to miło mi Ale i zachecam do wypowiadania się, zadawania pytań, a też i wyrażania własnej opinii
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemek ja tez specjalnie dla Ciebie kupie ta gazete. Co do dziennika tego jak i poprzednich to kopalnia wiedzy wg mnie. Sledze ten tak samo jak sledzilem kazdy poprzedni ktory prowadziles.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18065
Przemek gdzie to żarcie???
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18065
To nie ogarnąłem hahaha
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
Taka sesja to mega pamiątka
Sam jak gdzieś tam kawałem mnie było widac czy z zawodów z Sopotu czy z MPJ czy nawet teraz z Binkowskiego to gazety mam kupione i leżą sobie bo niby tylko gdzieś tam sie przewija ale mega sie tym jarałem:D

A tak jak Ty to teraz pewno bedziesz miał z 2-3 strony, tak mysle

ale szczerze tez nigdy nie kupuje takich gazet, jedynie te mam co wąłsnie gdzies sie tam dowiedziałem ze jestem :D ale teraz obiecuje ze tez kupie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57247
Ten temat czyta duzo wiecej osob niz te 10 ktore Ty myslisz , jakbym mial zgadywac to bedzie to w setkach nie dziesiatkach , kopalnia wiedzy i tyle , pytan ja osobiscie nie zadaje , bo uwazam ze macie obje za duzo na glowie aby odpowiadac na moje glupie pytania , czemu nie moge zejsc z fatem ponizej 8% , lub jak robisz to czy tamto , gratulacje co do sesji zdjeciowej , bratu powiem zebym magazyn kupil bo niestety w Polsce nie bede w tym roku .

arr

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
Dzięki Artur Wiesz, mi to tam wisi czy czyta to 5 czy 50 osób, ja to prowadze dla siebie, dla moich podopiecznych, no i jak kogoś jeszcze to interesuje, no to fajnie A pytać to pytaj śmiało, na prawdę to dla mnie nie problem odpowiedzieć, jak pewnie zauważyłeś. Chętnie odpowiadam, na KAŻDE tematy, bo wiem jak było kiedyś, jak sam potrzebowałem pomocy
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
CZWÓRKI CIĘŻKO

1. SQ R10
10x70 / 10x100 / 10x125 / 10x145 / 10x165 / 13x150 / 17x135

2. SQ wąsko smith 5s
15x65 / 12x72,5 / 10x80 / 10x80 / 10x80

3. Odpychanie od platformy 5s
15x155 / 12x175 / 10x195 / 10x195 / 10x195

4a. Hack SQ stopy wąsko 5x10
30kg

4b. Prostowanie siedząc 5x12
27,5kg

+ aero 25 min


Trening poezja! Chyba świadomość czit deja dodawała mi energii Siady lekko, głęboko, mogłem 170 spokojnie atakować. Reszta też bez jakiś ogromnych problemów, ale pompa i zmęczenie mięśni ogromne

Forma już jest na prawdę - prawie startowa. Część osób już widizała na snapku, ale wrzucę i tutaj pojawiające się prążki




Brzuszek też już prawie gotowy Chyba ten cheat się należy, nie?



SUPLEMENTACJA

BCAA 2:1:1 35g podczas treningu
BCAA 8:1:1 15g po treningu
Ultra Whey Pudding 80g po treningu
Omega 3 10 caps do posiłków
Carbo 35g podczas treningu
VitaminALL Vitamins & Minerals 1 tab rano, 2 tabs na noc
Vitamin C 2g do posiłku, poza potreningowym
Żeń szeń 4 tabs do posiłku przedtreningowego
D3 + K2 2 tabs rano, 2 tabs na noc
Mg B6 2 tabs po treningu, 3 tabs na noc
ZMA 3 tabs na noc


Teraz chwila relaksu po treningu, i koło 15 ruszamy na żarcie Jednak repertuar trochę się zmieni - najpierw poleci jakieś domowe żarcie, typu schabowe, mielone itp z ziemniorami, frytkami, w jakimś barze w Złotych Tarasach, ponoć dobre i tanie. Potem manekin, Costa, i na końcu angielskie słodycze od Matiego i pączki i faworki, które jeszcze świeże dostałem od podopiecznego dzisiaj
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

electro
Polecane artykuły