mariuszpruszekNie wiem skąd masz cene 1kg białka za 44zł ale ja takiej w sklepie sfd nie znalazłem.
U mnie w biedronce kurczak 0,5kg za 7zł i chyba nie ma takiej rozbieżności cenowej że u ciebie jest za 9
Nie musisz kupować na bieżąco, wystarczy zrobić zapas i zamrozić
Zawsze białko zwierzęca będzie bardziej wartościowe
Proch jest dobrym urozmaiceniem ale nie stałym produktem diety, co nie znaczy że jest zły tylko lepiej go ograniczać
Są inne źródła białka jak np. sery albo jajka
Płatki kukurydziane są słabo jakościowymi węglami
Zrobić kurczaka na cały dzień to 10 minut roboty rano
Bo nie umiesz szukać, poza tym ono ma 750g, nazywa się
sfd econo, a cenę za kilogram wyliczyłem sam. Dalej - 7 zł za pół kilo to wciąż 14 za kilogram, co daje ci pięć dyszek za 700g białka.
Dalej.
Serwatka to białko pochodzenia zwierzęcego.
Dalej.
Prawisz ludziom teksty w stylu "białka nigdy za wiele byleby nie 5g/kg". Skoro ty nie masz pojęcia o diecie, to po co na siłę strugasz eksperta. Od tego są tacy goście jak DOMER itp. To miejsce ma pomóc ludziom, a nie służyć do wprowadzania ich w błąd, żeby nie wiem co, dostać soga, nabić posta, albo podbić ego udając, że się coś wie.