SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 217858

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12706
zwykły słodzik kupisz 1200tabsów za 3zł. ja na 100g owsa daje 5tabsów, łyżeczkę cynamonu, zalewam wodę i daje na 5min do mikrofalówki i robi się taka trochę gęsta papka a nie woda z płatkami. imo zaj**iste
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4419
powiedzcie mi jeszcze jak wygląda opiniaw zdrowej diecie do do produktów hermetycznie zamknietych? czy np puszka tunczyka, przyprawy typu bazylia w saszetce lub cynbamon w saszetce są dobre??

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348761
Produkty w konserwach są zwykle przetworzone i słabej jakości, zioła czy przyprawy mogą być. W ogóle to co to za porównanie.

Zmieniony przez - TomekZ88 w dniu 2013-07-22 21:37:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12706
warzywa konserwowe są na tyle ok że lepiej żeby były takie niż żadne. przyprawy wszystkie są ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4419
to nie porównanie ;] bo w pytaniach nie dam rady porównywac.. to tylko dla przykłądu z marszu napisałem :) jeszcze jeśli chodzi o chleb tostowy?? jak sie ma w diecie?

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12706
wartościowy nie jest ale raz na jakiś czas spokojnie możesz sobie zjeść i wliczyć w bilans
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4419
to jaki to chleb razowy?? jest dośc drogi u mnie w sklepie 5 kromek kosztuje 3,50

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
Moja rada: olej pieczywo, są lepsze źródła węgli.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4419
wracajac do tej puszki tunczyki... z powyższych wypowiedzi wnioskuje ze nie opłacalny to zakupo?? a jednak widziałem ze na forum polecają "puszke tunczyka"

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
Tuńczyk z puszki rzeczywiście się nie opłaca, lepiej zainwestować w świeże ryby morskie.

Good ol' chicken!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

electro
Polecane artykuły