SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akop Szostak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 505427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
jeżeli chodzi o aeroby, to po treningu siłowym. 30 minut, 3 razy w tygodniu. Pomiędzy wystarczy carbo + bcaa + aminokwasy proste. Taka ilość wystarczy, a 30 minut to za krótko na większy katabolizm

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
Akop , a carbo + wpc styka po siłowym przed aerobami ? czy koniecznie carbo + bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj spróbwałem tych wypieków, i powiem że bardzo dobre jak ktoś jest znudzony ciągłą jajecznicą na śniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
carbo + bcaa:) bialko zostaw se po wysilku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13665
A co sądzisz o wykonywaniu cardio w dni nietreningowe ? jeżeli już to ile czasu po posiłku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
cześć

z tym śniadaniem to bardzo dobry pomysł,chętnie spróbuję

masz ciekawe filmiki,
właśnie oglądałem trening klatki i tricepsu,bardzo fajny

wysłałem pw


Zmieniony przez - krzpuma w dniu 2011-04-27 12:59:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
Witam Akop, sledze Twoja kariere zawodniczą juz od dłuższego czasu i szczerze przyznam ze jestem pełen podziwu dla twojej osoby jak i ogromnej wiedzy na temat diety oraz metodyki treningu. Jestem bardzo ciekaw co sądzisz o dietach zgodnych z grupą krwi. Dokładnie chodzi mi o grupe krwi 0, kazde zródło podaje skladniki majace przyspieszac metabolizm i optymalnie spalac tkanke tł. Jakie zatem produkty służą typowemu ektomorfikowi? Wybacz jesli w któryms Twoim wpisie badz artykule w prasie branzowej przegapilem inf. odnosnie tego zagadnienia. Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
Akop wiesz moze jak wyglądają szrugsy skosne i poziome? nigdzie nie moge znalesc...
i proponujesz robic w plecami czy barkami i ile powt?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Witaj Akop , mam pytanie, jest mozliwosc nawiazac z Toba wspolprace? Masz na to aktualnie czas?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
Jeżeli chodzi o bcaa czy odzywkę białkową, polecam zdecydowanie bcaa. WPC potrzebuje czasu by się strawić, przez co nie jest tak anaboliczny (również kataboliczny) jak aminokwasy. Polecam bym carbo + aminokwasy po siłowym, a po aerobach zjeść już normalny posiłek

Parowa92 Lepiej odpoczywać, dla tego dzień wolny to wolny

Oliver 255 bardzo dziękuje ! Kiedyś wierzyłem w tą metodę, lecz dziś jednak musze stwierdzić ze niewiedzę żadnej różnicy w efektach, od momentu jak przestałem to stosować. Staram się kierować przy układaniu diety zdrową żywnością, produktach o niskim IG, jak również lekkostrawnymi pokarmami. Nie zależnie od grupy krwi to zda efekt. Ważniejszym czynnikiem jest zapotrzebowanie na kcal (na co się składa: wiek, waga, wzrost i tp), oraz rodzaj aktywności który uprawiamy, od tego zależy pokarm jaki należy spożywać

dobryludz przykro mi, ale pierwsze słyszę o tym

OwnaGe taka możliwość zawsze jest, lecz zapraszam na priv z takimi pytaniami

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Instrukcja Obsługi

Następny temat

Rywalizacja!

WHEY premium