Spełniło się kolejne marzenie Akopa Szostaka! Jak poinformował dziś oficjalnie na swoim Instagramie, podpisał kontrakt z KSW. W klatce zobaczymy go podobno jeszcze w tym roku. Jeden z najbardziej znanych trenerów personalnych, będzie toczył pojedynki w kategorii ciężkiej i półciężkiej. Akop znany jest ze swojego szlachetnego serca. Nie tylko promuje adopcję zwierząt, ale również bierze udział w akcjach charytatywnych na rzecz chorych dzieci. Nie powinno więc Was dziwić, że postanowił przeznaczyć gażę za pierwszą walkę w KSW, na rzecz fundacji Cancer Fighters. Na instastory powiedział:

“Najpiękniejsze w życiu jest to, żeby nie żyć tylko dla siebie, ale też żyć dla innych.”

Namawiał też innych do tego, żeby osiągali sukces poprzez dobroć, samorealizację i próbę pomocy komuś, a nie głupotę, zawiść czy oczernianie innych. Przypominamy, że Szostak po karierze w kulturystyce, przerzucił się na MMA w 2015 roku. W pierwszej zawodowej walce wygrał przez nokaut po 30 sekundach. W kolejnej wygrał z Łukaszem Borowskim, a potem doznał kontuzji kolana i zarzekał się, że nie wróci do sportów walki. Niespodzianką dla wszystkich okazał się powrót warszawskiego trenera, podczas WCA Fight Night 4 w kwietniu, gdzie pokonał Wojciecha Balejkę. Teraz zapewne wszyscy zastanawiają się, z kim zmierzy się w kolejnym pojedynku? Jedno jest pewne. Cała branża fitness będzie bacznie obserwować Akopa i jego zmagania w KSW!

Komentarze (6)
LiftERoik

Wydaje Mi się, że pierwszy przeciwnik raczej nie powinien sprawić mega problemu jeżeli chcą go zatrzymać na dłużej

0
Mnichu122

Bardzo go szanuję i super źe wraca do klatki bo to jego marzenia a z marzeń się nie rezygnuję

0
MMA

Nie oszukujmy się. Robi to dla kasy.

8
Anonim

Pewnie dadzą mu zwycięzce Erko Jun vs Strachu. Jeśli przegra Strachu to pewnie przy okazji zrobią Strachu vs Popek II.

1
avo 21

ale to chyba w kategorii freak fight, jako zawodnik czy trener sportów sylwetkowych to ok. ale jako zawodnik mma to porażka. ale to kej es dablju tu wszystko jest możliwe. ::))

2
domosos

jak zbije wagę porpawi wytrzymałość to coś z tego jeszcze będzie.

0