SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akop Szostak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 505425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
canecorso jestem zwolennikiem rozkładania węglowodanów na cały dzięń, ponieważ glikogen nie uzupełnia się w moment, i trwać to może nawet do kilku dni (średnio można założyć ze od 24-48h, choć czasem dłużej). Jak z tego wynika bez sensu ładować na raz wielką ilość, ponieważ nasz organizm nie wykorzysta tego tak dobrze.
Jedno jest pewne, ze nie do 1 posiłku, ponieważ jak się okazuje enzymy odpowiedzialne za magazynowanie glikogenu, są z rana „uśpione”. Z tego powodu polecam małe śniadanie (węglowodany do 50g).

Swider1919 przykro mi, ale nawet nie znam tych produktów. Osobiście bazowałem na innych. Z boosterów testosteronu bardzo byłem zadowolony z formy BSN, Axit ht. Lecz teraz jest ciężko z zakupem boosterów testosterony w sklepach, ponieważ zakazano wiele składników (prawo unijne). Myślę ze stosowanie takich produktów ma sens, ale pod warunkiem, ze osoba przekroczyła 30 rok życia. Wcześniej (moim zdaniem) szkoda kasy na to, ponieważ poziom hormonów i tak jest wysoki.

kiku15 faktycznie ten temat był już wielokrotnie jeżeli chodzi o pieczone ziemniaki, to można jak najbardziej na masie. Lecz jednak bardziej polecam bataty. Jeżeli chcemy robić jakościową masę, należy wtedy pilnować IG posiłków. Tylko nieliczni mają takie metabolizmy i uwarunkowania, ze IG nie ma wpływu na ich jakość umięśnienia

Przemek150 dieta o której piszesz nie jest dobra, nawet na redukcję. Można łatwo stracić wiele mięsni. Węglowodany są konieczne! Tym bardziej osobie która dba o ciało. Nie polecam Ci tej diety. Wiem ze to nie odp na twoje pytanie, ale serio to zły pomysł!

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
Czesc Akop mam pytanie jakie białko polecasz:
1.Na noc
2.rano
3.Po treningu

Jak byłem u ciebie w sklepie kupowałem mega strong protein a teraz zastanawiam sie nad kupnem 3 rozmnych białek.Co o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280


Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280


Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 108
widziałem je na facebooku !

Akop również oddał swoj medal na aukcję !! wielki szacun

http://akopszostak.pl/?p=625 

paluch mocy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3232
Akop jak polecasz trenowac lydki?

ps. jakiej firmy masz te biale buty?:]

Zmieniony przez - Luziano w dniu 2011-03-18 15:20:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21625
filmiki kozak
uśmiałem się jak zły

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
"Piotrze powiedz nam co Ty w ogóle dzisiaj robisz ? Aaaaa ja tak sobie trenuje"

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widze Akop ładnie przymasowałeś :) ale na + oczwiscie :)
Fajne te sceny pod koniec 1 filmiku xD
A Piotr wyglada jak Ruhl taki duzy xd
Pozdro

Zmieniony przez - Urgrok w dniu 2011-03-18 20:09:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
dzięki Panowie, miało być z jajem

No waga większa, w końcu chce jesienią wyjść w cieżkiej. Ale do Głuchego mi brakuje duuużo !!


Buty to reeaboki, lub często nike są wysokie, i bardzo stabilne.


Co do łydek, to polecam od 2 do 3 razy w tygodniu. Trzy ćwiczenia, w trój serii, (lub można dwa). W każdym po 20 pow. Palą !!

Zmieniony przez - ASzostak w dniu 2011-03-18 23:14:21

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Instrukcja Obsługi

Następny temat

Rywalizacja!

WHEY premium