Z niecierpliwością czekamy na debiut Sylwii Szostak na scenie. Wielokrotnie zapowiadała swoje pierwsze wyjście i równie często je przekładała... Po weekendzie w Kielcach, gdzie kibicowała podopiecznym swojego męża Akopa, Sylwia przyznała na instastory, że bardzo jej się podobało na backstag'u i dostała niezłego kopa do działania.

Źródło: instagram

Sylwia przyznała, że z jednej strony jest podekscytowana, a z drugiej czuje presję. Nic dziwnego, skoro jej mąż przygotowuje topowe zawodniczki bikini fitness, które odnoszą sukcesy na scenie… Hejterzy zapewne tylko czekają na porażkę Sylwii i chcą zobaczyć efekty wieloletniej pracy jednej z bardziej znanych trenerek personalnych w Polsce. Sylwia nie chce zdradzić konkretnej daty zawodów, jednak na jednym z filmików na instastory zdradziła, że będzie to latem (nie wspomniała tylko czy w tym roku).

Patrząc na kalendarz imprez w kulturystyce i fitness 2017 będą to zawody we Władysławowie 2nd Baltic Bodybuilding & Fitness Challenge”. Chyba, że znów zmieni termin… Strój już dawno odebrała, więc pozostaje tylko zrobić odpowiednią formę.

Tak czy owak, nie możemy się doczekać debiutu Sylwii Szostak i życzymy oczywiście wielu sukcesów!

 

 

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness, napiszcie do nas: [email protected]

Komentarze (0)