SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akop Szostak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 433468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49725 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie ze wyjaśniłeś dokładnie na czym polega te twoje odżywianie.

A jak długo np zajmuje ci zrzucenie tłuszczu przed zawodami?

ogólnie zauważyłem wśród znajomych ze taki typ diety (sporo mięsa węgle) + przeróżne dodatki (mc donald itp itd) działają zdecydowanie lepiej niż czyste jedzenie (oczywiście kcal na +)

Fakt tłuszcz owszem też idzie ale dla osoby niestartującej w zawodach nie ma to aż takiego znaczenia, lekka wycinka i ok.

Ale taki typ diety chyba sam spróbuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 17 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54628
Też zauważyłem takie pozytywy u endomorfików :) ciekaw jestem czy przy ekto to równie zadziała kiedyś sie wypróbuje choć i tak są problemy z wydętym brzuchem "pełnym od jedzenia" też masz taki problem na codzień mówie o masie :) bo na redukcji kcal spada wiec i obwod sie zmniejsza

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6913
rk24 mam o tyle w życiu szczęście ze redukcja idzie mi tak samo sprawnie jak tycie jeżeli naprawdę zacisnę pasa. W zeszłym roku do formy startowej wystarczyło mi trzy miesiące, (jednak za mało to było by wagę zrobić, tutaj zabrakło mi dwóch tygodni)

Jako ze nie udało mi się z wyjazdem do USA, teraz zostaje mi aż 5 miesięcy, i tyle czasu będę robił redukcję. Ostatni tydzień odpuściłem z dietą, i teraz znów powrotem, chciałem tym sił nabrać. Postaram się w miarę szybko zejść do 100-102 kg, a później dodam kcal i bardzo powoli będę schodził do 92kg (ostatnie dwa kg to będzie woda, co da 90). Taki jest plan, ale kulturystyka to taki sport ze nie da się go przywidzieć i tak naprawdę to wyjdzie z czasem :)

wladek0o tak dokładnie, na masie mam ten problem :) ale po 1,5 miesiącu diety wszystko wraca do normy :)

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 566 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3326
Akop siemka.

Czy w okresie budowania masy mięśniowej trenujesz jakąś grupę 2x w tygodniu? albo co 4/5 dni? (np klatke czy barki)

jaki jest w ogóle Twój stosunek do tego? czy ćwicząc wszystko raz w tygodniu nie dopuszczamy do niedotrenowania?
mam na myśli osobę zaawansowaną.

i jak to wygląda też na redukcji napisz prosze, czy raz w tyg czy więcej.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49725 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Akop jak przykładowo wyglądają te puste kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7278
napoje typu cola, slodycze, mc

puste kalorie to produkty spozywcze ktore poza energia nie dostarczaja nam nic wiecej, czyli pozbawione sa pozostalych istotnych dla zycia skladnikow odzywczych. prawie zero witamin, skladnikow mineralnych i blonnika. jedynie cukier tluszcz i troche bialka.

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
co to są puste kalorie to wiem ale jak to wyglada u akopa jestem ciekaw.Przykładowe danie jak wygląda
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 16145 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 190259

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Doradca
Ekspert
Szacuny 2114 Napisanych postów 49893 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 492541
nie podajemy linkow/filmow z konkurencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 566 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3326
Akop dasz rade odpowiedziec na moje pytanie zadane pare postów wyżej? ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Instrukcja Obsługi

Następny temat

Rywalizacja!

BF