SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akop Szostak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 505421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
niestety jestem z poludnia Polski

a jeszcze takie ostatnie pytanie
czy moglbym zrobic to odwodnienie bez pomocy diuretykow ani innych takich specyfikow; sama woda ?

sory, ze Cie tak mecze tymi pytaniami, ale trudno o jakiekolwiek wypowiedzi w tej materii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Akop - planujesz jakieś pronmocje w sobotę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
Pisze się o tym mało, ponieważ jest to nie do końca zdrowe. Odpowiadająć jednak na twoje pytanie, można zrobić to bez mocnych diuretyków. Zabieg ten jest wykonywany przez manipulację wodą i sodem. Jedną z metod masz opisaną tutaj:
http://kulturystyka.pl/diureza-czyli-odwodnij-sie-przed-zawodami-bez-diuretykow/

Ja osobiście przed zawodami robię to w następujący sposób

1. 10 dni przed zawodami zwiększam wodę do dwóch razy np z 6 litrów do 12
2. zwiększam w tedy sód, ale bez przesady z 2 do 3-4 łyzeczek na cały dzień (jak widzisz sód mam w diecie zawsze, ponieważ jest bardzo wazny dla komórek)
3. trzy dni przed zawodami eliminuje sód
4. dwa dni przed zawodami ograniczam wodę do 2 litrów a dzień przed do 0,5 litra na dzień

oczywiscie do tego dochodzi jeszcze opróznianie glikogenu i ładowanie, ale tutaj bywa róznie, ponieważ to zależy od formy, diety jaką miałem, oraz limitu na wadze. W tym ruku niestety będę się ładował dopiero po wadze. Inaczej się nie zmieszcze w kategorii.

To tylko taki lekki zarys jak ja to robię, jednak jezeli nie zamierzasz startować, to nie widze potrzeby tak się męczyć !

Jeżeli chodzi o sklep to w sobotę będę rabaty oraz gratisy do zakupów

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ok, to powiedz, czy będzie do kupienia C-Bol z TL ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
Pitbull nie rób my spamu w temacie myślę ze moderatorzy nie będą zadowoleni. W razie pytań mój mail jest na stronie mojej. www.akopszostak.pl 

pozdrawiam !

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233


PRZYPOMINAM
Jutro o godzinie 13 odbędzie się otwarcie sklepu Akopa i Natalii!


A od poniedziałku już będziecie mogli przychodzić na spokojnie i męczyć Akopa pytaniami, robić sobie fotki itd, bo będzie tam ogólnodostępny

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
To prawda teraz będę praktycznie codziennie w sklepie

trening będzie rano, będę robił go o 8-10 ( w czym 40min siłowy i 50 min aerobów)

na dniach dodam kilka fotek obecnej formy, w końcu już tylko 3 tygodnie do zawodów.

a tutaj nowy plakat





Zmieniony przez - ASzostak w dniu 2010-10-09 20:35:30

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
Jak się udało otwarcie?

Szkoda, że mnie tam nie było ;/

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
jest blad w napisie fitness
dziwne teraz te godziny :P

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Instrukcja Obsługi

Następny temat

Rywalizacja!

WHEY premium