Znany trener bikiniar, zawodnik kulturystyki i MMA ponownie zmienia zdanie. Akop Szostak jeszcze we wrześniu twierdził, że absolutnie nie wróci na ring. Powodem było zerwane więzadło i nawracająca kontuzja kolana. Po nieudanych dwóch walkach chciał znowu spróbować swoich sił w kulturystyce. ZOBACZ: Ostateczna decyzja Akopa! Plany są jednak inne...

Długo zastanawiał się z kim podpisać kontrakt i zdecydował, że pierwszą walkę zrobi na małej gali w Berkut WCA Fight Team, czyli tam gdzie trenuje. Chociaż gala nie jest duża i raczej wewnętrzna dla zawodników klubu, to będzie zawodowa. Nie chce się pchać od razu na dużą galę. Przez większość swojej kariery w MMA występował w organizacji FEN. Co prawda zrobił 4 walki zawodowe, gdzie 2 pierwsze wygrał, a kolejne przegrał, ale uważa, że teraz na walkę na dużej gali musi sobie zasłużyć. Wydał również oświadczenie do zawodników, którzy się biją, że podchodzi do sportu bardzo poważnie i traktuje MMA bardzo zawodowo. Trenuje, ostro zasuwa, ale mało pokazuje swoje poczynania, bo nie wie czy chce żeby ktokolwiek to oglądał. Jeśli macie ochotę, zobaczcie VLOG z jego treningu.

https://youtu.be/7mwQ323-_B4

Jak widać Akop nie może zdecydować się, którą drogę obrać. Jego walkę będziecie mogli zobaczyć już 6 kwietnia podczas WCA Fight Night 4. Nie znamy jeszcze nazwiska rywala Akopa, ale wiemy, że w szlifowaniu formy pomaga mu Daniel Omielańczuk.

Co na to wszytko Sylwia? Zobaczcie na ich VLOGu.

https://youtu.be/jk9n6o144IM