Znany trener bikiniar, zawodnik kulturystyki i MMA ponownie zmienia zdanie. Akop Szostak jeszcze we wrześniu twierdził, że absolutnie nie wróci na ring. Powodem było zerwane więzadło i nawracająca kontuzja kolana. Po nieudanych dwóch walkach chciał znowu spróbować swoich sił w kulturystyce. ZOBACZ: Ostateczna decyzja Akopa! Plany są jednak inne...

Długo zastanawiał się z kim podpisać kontrakt i zdecydował, że pierwszą walkę zrobi na małej gali w Berkut WCA Fight Team, czyli tam gdzie trenuje. Chociaż gala nie jest duża i raczej wewnętrzna dla zawodników klubu, to będzie zawodowa. Nie chce się pchać od razu na dużą galę. Przez większość swojej kariery w MMA występował w organizacji FEN. Co prawda zrobił 4 walki zawodowe, gdzie 2 pierwsze wygrał, a kolejne przegrał, ale uważa, że teraz na walkę na dużej gali musi sobie zasłużyć. Wydał również oświadczenie do zawodników, którzy się biją, że podchodzi do sportu bardzo poważnie i traktuje MMA bardzo zawodowo. Trenuje, ostro zasuwa, ale mało pokazuje swoje poczynania, bo nie wie czy chce żeby ktokolwiek to oglądał. Jeśli macie ochotę, zobaczcie VLOG z jego treningu.

https://youtu.be/7mwQ323-_B4

Jak widać Akop nie może zdecydować się, którą drogę obrać. Jego walkę będziecie mogli zobaczyć już 6 kwietnia podczas WCA Fight Night 4. Nie znamy jeszcze nazwiska rywala Akopa, ale wiemy, że w szlifowaniu formy pomaga mu Daniel Omielańczuk.

Co na to wszytko Sylwia? Zobaczcie na ich VLOGu.

https://youtu.be/jk9n6o144IM

Komentarze (11)
Quaras

Akop ma 140cm wzrostu ??

0
gokuson

Oficjalnie niby 170cm

0
Kaziupir

Szpilka ma 190, Pudzian też prawie 190, to się niski wydaje :D

0
Quaras

Pudzian ma 186cm wiec lipa akop

0
adr_ad

trochę wyncej, prawie 150cm

0
Kajok

Na zdjęciu pap Apop jest bez butów. Mariusz P. ma buty z grubą podeszwą. W rzeczywistości różnica jest mniejsza co nie zmienia faktu, że pan Apop się do wagi ciężkiej ze względu na swoje gabaryty po prostu nie nadaje. Panie Apop redukcja, redukcja i jeszcze raz redukcja i można spróbować w półciężkiej.

0
lordknaga

znany trener "bikiniar" czy to tylko mi sie ta nazwa wydaje mega wiesniacka? bikiniary - kto to w ogole wymyslil?? a okap to sam juz nie wie czego chce, mial podobno wracac do kulturystki? a teraz znowu chce sie bic...

0
adr_ad

kasa kasa panie

0
TomaszAZ

dziwi mnie ze ktos go szanuje

0
grind

Za maly na ciezka

0
domosos

Jak Pudzin jeszcze musi sporo zrzucić i zbudować wytrzymałość bo normalnie się pompuje.

0