10 kwietnia w systemie PPV odbędzie się EFM SHOW, czyli jak zapowiedzieli organizatorzy- MMA nowej generacji, gdzie jednym z głównych inwestorów tej federacji jest Michał Materla. Tego wieczoru odbędzie się aż trzynaście walk. Wydarzenie zapowiada się interesująco, bo w formule MMA super fight, zmierzy się ze sobą dwóch znanych kulturystów - Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz.

Szostak ma na swoim koncie walki w federacjach FEN i KSW. Z powodu kontuzji ręki nie mógł się bić prawie dwa lata i teraz wraca do gry. Jego przeciwnika, czyli Radosława Słodkiewicza nie trzeba nikomu przedstawiać. W debiucie MMA w 2019 w federacji FFF przegrał z Krystianem Pudzianowskim. Wraca lepiej przygotowany i dużo bardziej świadomy. Z pewnością ta walka będzie pilnie śledzona przez wszystkich fanów kulturystyki. My sami jesteśmy bardzo ciekawi, jaką formę zaprezentują obaj panowie. 

 

Walką wieczoru EFM Show będzie pojedynek Michała Pasternaka z Maciejem Różańskim. Mistrz PLMMA w wadze półciężkiej i zwycięzca turnieju na gołe pięści WOTORE potrafił pokonać trzech rywali w jedną noc. Pasternak aka Wampir to także były zawodnik singapurskiej organizacji ONE Championship, gdzie walczył z legendą MMA - Rogerem Gracie. Maciej Różański aka Spartan wygrał ostatnią walkę w EFM i ma nadzieję kontynuować dobrą passę. Ponadto największe sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walki w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. Nie możemy się doczekać ;)

Komentarze (2)
dyssk

WOW panowie powodzenia! ZROBICIE SHOW!

Ciekawe kto jeszcze wejdzie do oktagonu! <ciekawy> :D

0
lordknaga

ale bedzie walka! tajny atak OKAPa - kombo z butkietu kwiatow xD jeszcze jak slodka sie fajnie oglad, tak tego akopa zdzierzyc nie moglem, zeby wrzucac tak zenujace posty na ig, to naprawde trzeba miec talent...

0