SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akop Szostak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Po treningu pleców biceps na drugi dzień czuje jedynie po podciąganiu nachwytem, gdy się zapomnę i opuszczam do końca(proste łokcie) wtedy biceps jest przez 1-2 jakby "naciągnięty".

Barkami też akurat się nie przejmuję bo to moją najlepsza grupa mięśniowa, reszta odstaje, sczególnie klatka. Więc myślę że lżejszy trening(w sumie lżejsze wyciskanie) by im wielkiej krzywdy nie wyrządził:)

Może wypróbuje Twój plan, ale myślę że może nie zdać egzaminu, właśnie ze względu na regeneracje. Moja dieta na pewno nie jest tak dopracowana jak Twoja i supli też na pewno mniej biorę :) wspomagam się jedynie carbo i białkiem po treningu.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21738
no wlasnie, do tego spory wysiłek fizyczny i pewnie też psychiczny , a teraz dodatkowo ujemny bilans kaloryczny, starcza Ci na to wszystko sił? sam wstaję przed 6 i czasami po prostu wieczorem urywa mi się film....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6913
trening jaki ja mam nie polecam robić każdemu, ponieważ musi być dobra suplementacja oraz dieta dopienta na ostatni guzik Uważam ze 4 razy w tygodniu jest dobrą ilością by mieć świetną sylwetkę. Warto pamiętać ze regenracja jest najważniejsza !!

Jeżeli chodzi o ilość, jak i długość snu... to fakt mam mało. Mam taki tryb dnia ze zaczynam od 5 a kończe póznym wieczorem. Ale jestem pracoholikiem, więc da sie żyć ale od wtroku idę na urlop, by regenerować się przed zawodami ! Aktualnie czuje się bardzo zmęczony, ponieważ mam mało kcal w diecie, i palę mieśnie na siłe.

pozdrawiam Wszystkich!

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5238
A co myslisz o treningu HST? Próbowałeś kiedys cwiczyc takim planem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
Akop w WP.pl team :P http://fitness.wp.pl/eksperci/go:7/ 

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6913
kiedyś pisałem artykuł o treningu HST, lecz osobiście nie przypadam za nim. Wolę ćwiczyć każdą partię co 5 dni, z dużą intensywnośćią, a pózniej dać czas na regenerację mieśniom


co do WP, to fakt mamy teraz małą współpracę

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
Czyli podczas robienia masy zostajesz przy treningu w splicie 5cio dniowym tak?

Ja właśnie myślałem o czymś na masę w tym roku w stylu treningów A,B,A1,B1 gdzie każdy dzień treningowy poprzedza dzień nietreningowy i treningi A i B ustawione na ciężkie serię i ruchy wielostawowe, a treningi A1 i B1 serie na 10-12powt w reżimach różnych (raz negatywne, raz negatywno-koncentryczne itd.) A w dni NT (nietreningowe) interwały 15-20minut bądź aero 30minut

Ale do mojej masy jeszcze nie wiadomo ile czasu. Zależy od wyniku za 4 tygodnie ;-P

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6913
buildmass wszystko zależy

na masie powinno sie pracować nad słabymi partiami, aby wyrównać dysproporcję, ponieważ w kulturystyce jest to bardzo ważne !

Uważam ze co 6 tygodni, nalezy zmieniać partię, która jest naszym głównym celem. Np ja robiłem nogi 2 razy w tygodniu na masie, później (czyli 6-8tyg) już tylko raz, ale moim kolejnym celem były ręce (w tedy one była 2 razy w tygodniu)

inne partię trenowałem na 70%-60% aby dać ciału możliwość na regenrację, ponieważ bez tego mieśnie nie urosną.

Split co 5 lub co 4 dzień jest super na redukcji, kiedy można ćwiczyć często, w celu poprawy jakośći. Lecz na masie jest już inna zasada ( moim zdaniem )

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
Hmm, czyli trenowałeś według zasady priorytetu można powiedzieć. Ok jeszcze głębiej nad tym pomyślimy w przyszłości

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6913


tutaj dodam jeszcze jedną fotkę z przed tygodnia, z pokazu w S4

na fotce z Natalią


aktualnie waga o 1,5kg mniejsza

Zmieniony przez - ASzostak w dniu 2010-09-18 20:18:05

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Instrukcja Obsługi

Następny temat

Rywalizacja!

WHEY premium