SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akop Szostak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49640 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Bokiem bardzo masywnie, przodem i tyłem już mniej.

Łydki też konkret.

Zapie.rda.lasz cały rok, ale niestety nie każdy ma takiego gena jak Witek że będzie sie o******lał pół roku, kolejne pół zrobi forme i jeszcze duży progress

Powodzenia.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-07-26 09:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1817
piekna sylwetka, progres tez widoczny.
Akop powiedz jeszcze jak trenowales nogi?
Pozdrawiam

NO PAIN <-> NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6913
dzięki ! Miło mi to słyszeć od Ciebie, gdzie sledzę Ciebie jeszcze przed tym jak startowałem

Co do ud, to przodem jest ok więć tutaj jestem zadowolony, muszę poprawić czworoboczny (kaptur)

Co do treningu nóg, to dziele na 2.

1 trening to:

-wyprosty 4 x 15
-przysiady 4 x 8-10
-wypychanie na suwnicy poziomiej 3 x 12
-wykroki 4 x 10 -12 na kazdą nogę
-wyprosty jednonóż 3 x 15
-przywodzenia na maszynie

i łydki

2 trening to

-uginanie leząc 5 x 15
-uginanie siedząć 4 x 10-12
-MC o prostych nogach 5 x 20/15/10/10/20

jako ze to krótki trening razem robię triceps

Zmieniony przez - ASzostak w dniu 2010-07-26 10:14:06

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6913
Rybas życze Witkowi jak najlepiej, jeszcze na pewno uda mu się osiągnąć sukces, to tylko kwestia czasu

ja jak narazie jestem zadowolony z moich efektów, choć wiadomo ze uważam ze mogło by być lepiej, ale na wszystko trzeba duuużo czasu. Więć muszę czekać, i mocno trenować !

Pozdrawiam wszystkich !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49640 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bawisz się wogle w ciężkie siady z zakresem 4-6p?
Uważasz że to nieefektywne, czy ryzyko kontuzji?

Bo w tym roku zrobiłem ogromny progress w siadzie ale uda nie zyskały zbytnio na rozmiarze, więc coraz bardziej skłaniam się ku zakresom 10-12p...

Witka to ja ostatnio widziałem jak robił mega krótki trening 15min na grupe mięśniową i mówił że to jakaś nowa metoda.

Tak BTW, chyba mamy wspólnych znajomych, znasz Sławka P.? ponoć pracowaliście razem przez pewien czas?

Pozdr.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-07-26 10:30:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Każdy ma swoje metody a ich efeltywność można ocenić dopiero pod koniec

ja trenowałem kiedyś własnie do 6, i muszę powiedzieć ze dopiero teraz uda mi urosły. Choć cały czas ćwiczę z cięzatem, to staram się siadać minimum 8-10. Oczywiście dając przy tym 100% z Siebie. Generalnie przestałem używać mniejszej liczby pow. w serii, ponieważ jak wykazują badania na hipertrofię mięsnie wpływa objętość treningu a nie cięzar Mieśnie trzeba zniszczyć, i na tym trzeba się skupić !

tak znam Sławka, kiedyś razem pracowaliśmy, jak szykowałem sie do 1 startu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No dokładnie tak samo z własnych doświadczeń sądzę. Jedyne co osiągnąłem to fakt że roz***ałem sobie kolano.
Dlatego teraz zwiększam zakresy powtórzeń.

Z Sławkiem na studiach jestem, na jednym kierunku.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2010-07-26 10:44:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1664
Hej!
Sorry,że tak wpadam w paradę,ale zauważyłem pewne podobieństwo w treningu nóg.
Reasumując,jedyna zmiana jaką dostrzegam to to,że ja swoje dwójki połączyłem z barkami.Czy zrobiłeś takie połączenie dwójek ze względu na mocne tricepsy czy raczej dlatego,że nie miałeś pomysłu z czym połączyć?
Mam jeszcze jedno pytanie,jak udało Ci się polepszyć bicepsy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 4189 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 79201
Akop, na tych ostatnich fotkach coś plecy odstają troche albo tak fotka wyszła :) pzdr i zycze sukcesów :)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
uważam ze barki są za dużą partią, by robić z 2głowym :) triceps zawsze miałem słaby, a po 2głowym smiało mogę go robić, ponieważ góra nie pracowała, tym bardziej gdzie to mały mięsień

Bicepsów nie polepszyłem, tylko triceps triceps to prawie 70% ręki, i ro on nadaje wielkości. Ręka uległa zmianie, ponieważ ćwiczę ją co 4 dzień (każdy mieśień (bic/tric) osobno, w połączeniu z innymi partiami) Łącze zazwyczaj z: klatką, barkami, i 2głowym uda. Czyli jak widać któraś z nich wypada 2 razy w tygodniu (na przemian co tydzień). Zmieniłem ćwiczenia, na każym treningu stosuje pompki na poręczach. To najlepsze ćwiczenie na masę tricepsa !!!

czężko mi powiedzięć jakie są plecy, choć nie słyszałem nigdy by coś nie tak było z nimi (dużó osób mówi ze poprawiłem ich grubość). Myślę ze okaże się na scenie, ponieważ dopiero w tedy wychodzi, ile się zrobiło na masie

również pozdrwiam !

Zmieniony przez - ASzostak w dniu 2010-07-28 05:47:03

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Instrukcja Obsługi

Następny temat

Rywalizacja!

nutlove nowy