SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akop Szostak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 505450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
Chce sie upewnic poprostu , czy jest obecnie na stanie , zeby niepotrzebnie sie nie fatygowac do sklepu;)

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
Trol odpisałem Ci na mail

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Akop, teraz mam 3 tygodnie wolnego i zastanawiam sie czy by na ten okres nie zwiekszyc troche objetosci treningu. Co o tym myslisz? Po 3 tyg okres roztrenowania. Bede mial teraz wiecej czasu na regeneracje i trzymanie diety w 100% wiec moze jest szansa zeby ten okres jakos lepiej wykorzystac. Cel masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
paradoox jeżeli miałeś okres roztrenowania, to można zacząć mocnej trenować, lecz należu uważać by nie zrobić sobie krzywdy, mięśnie muszą dostosować się do warunków.
Kolejna sprawa, ze więcej wolnego czasu, nie zawsze znaczy lepsza regeneracją mieśni. Często spotykam się z przetrenowaniem, ponieważ ludzie ćwiczą zbyt duża. Proponuje Ci robić 4 treningi siłowe, i trzymać dietę w 100%, a zobaczysz ze to wystarczy. W końcu mięśnie rosną, gdy odpoczuwają. Wieć skoro masz wolne, to odpoczywaj i tyle

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema Akop!
Mam tez pytanie czy stosowales kiedys na ŁAPE trening"Armagedon"
chodzą o nim różne opinie.
Co o nim myslisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
Witaj !

Nigdy nie stosowałem tego treningu, więc ciężko mi powiedzieć jakie są moje odczucia. Przeglądałem opis owego treningu, i boje się ze może być za ciężki! W trakcie tego typu treningów należy mieć bardzo rozbudowaną suplementację, jak również idealną dietę. Też nie podoba mi się ze aż tak bardzo zaniedbujemy resztę ciała, choć oczywiście w innym przypadku nie była by szans na regenerację.

Myślę ze można spróbować, lecz koniecznie musisz uważać ponieważ granica pomiędzy mocnym (dobrym treningiem) a przetrenowaniem jest znikoma.

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5238
Akop mógłbys rzucic okiem na diete? Oraz uzasadnic zmiany żebym czegos przy okazji się nauczył.
A więc:
bezpośr po wstaniu odżywka 24B 2W 2T
posiłek I
jajko całe 200g
jajko białko 100g
płatki owsiane 100g
35B 60W 19T
posiłek II
płatki owsiane 100g
odzywka białk
24B 60W 8T
posilek III
jajko całe 200g
25B 1.2W 19T
posilek IV
piers 150g
ryz 125g
warzywa
oliwa z oliwek 15g
32B 96W 15T
TRENING
posiłek V
słodkie ziemniaki 200g
wołowina 200g
warzywa
oliwa z oliwek 15g
40B 80W 30T
posiłek VI
serek biały 300g
masło orzechowe 20g
36B 15W 10T

Po treningu póki co tylko BCAA, mysle nad carbo. Posilki 1-3 musze miec tak skonstruowane by moc je zjesc nie zatrzymujac sie (jestem kierowca ciezarówki i nie moge sobie pozwolic na przerwy bo nigdy bym nie skonczył roboty). Wyszło mi ok 3200 kcal czyli prawie na zero.
Z góry dziękuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko dzieki za odpiwedz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
Matysiakk1 aby coś CI powiedzieć, to musisz napisać ile masz jakich składników na kg masy ciała. Jaki masz poziom treningowy, jaki aktywność, ile razy w tygodniu, swóją wage, wzrost, no i przede wszystkim cel!! no i poziom BF

informacje które podałeś są zbyt małe bym mógł Ci pomóc, napisz to o co prosze

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Instrukcja Obsługi

Następny temat

Rywalizacja!

WHEY premium