SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akop Szostak

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 23196 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 224085
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6913
dzięki Stary :) jeszcze 5 fotkę dodam, właśnie po odwodnieniu i naładowaniu :)

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 85038
trochę przycichło, jak sytaucja u CIebie Akop? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6913
Już kilka tygodni jestem po zawodach, teraz będę powoli poprawiał słabe partię.Pare kilogramów się przytyło, ale już wracam na dietę :P

Z zawodów jestem zadowolony, choć forma jakaś rewelacyjna nie była. Popełniłem sporo błędów, ale coż uczymy się właśnie na nich. Na przyszłość bardziej postawie na docięcie, jak w poprzednim sezonie. Ale nie żałuje, sporo się nauczyłem, wyciągnąłem nowe wnioski. Teraz nawiązałem współpracę z trenerem, i razem będzie pracować nade mną. Zobaczymy co wyjdzie z tego :) Na facebooku wstawiałem fotki i opisy robiłem.

pozdrawiam serdecznie i dziękuje ze pytasz! :)
Akop

Zmieniony przez - ASzostak w dniu 2012-06-25 23:19:04

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5143
Brawo Akop za poprowadzenie Huga w NAC

...Chodż ze mną..
ciężary czekają i stygną...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki :) do NAC przygotowałem dwóch zawodników i ciesze się ze im tak dobrze poszło :) Hubert pokazał super forme, ale przede wszystkim swój charakter, ponieważ miał wiele problemów życiowych po drodze. Podziwiam i szanuje go za to!

tutaj są fotki Huberta i Darka, naprawdę kawał dobrej roboty wykonali i ciesze się ze na jesień znów startują i mogę im pomagać w tym :)

http://akopszostak.pl/?p=892

Zmieniony przez - ASzostak w dniu 2012-06-25 23:29:28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23891
Koniec współpracy z Gluchym?koles jest kompletnie nie odpowiedzialny potrafił zostawić zawodnika 2 tyg przed startem i nie odbierać telefonow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Piotrek to najlepszy trener jakie mogłem mieć i miałem (moim zdaniem). On zawsze był dla mnie nie tylko trenerem, ale i przyjacielem. Wszystko co umiem, osiągnąłem to tylko dzięki niemu.

Teraz szykowałem się sam i niestety nie wyszło to najlepiej. Pisząc nowym, miałem na myśli ze nie sam.

Nie wiem jaki Piotr jest w stosunku do innych, ale moim zdaniem to złoty człowiek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23891
Złoty ,zlotybale kompletnie nie zorganizowany ,wiedza ogromna ale przez ten olewczy stosunek potrącił wielu zawodników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 85038
Akop jak możesz to wrzuć tu linka do zdjęć z zawodów z Facebooka bo ja tego serwisu nie ogarniam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Instrukcja Obsługi

Następny temat

Rywalizacja!

nutlove nowy