SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956259

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18613
Dzięki Zyber7 za info odnośnie efektu inhalacyjnego RSG :) Dla mnie to duży plus, pewnie skuszę się kiedyś na zakup tego gazu. Na razie mam wszystkie z czołówki i przyhamowałem z kupowaniem gazów. Na szczęście nie mam okazji ich zużywać :) Co do pijanych i naćpanych nie mam doświadczeń praktycznych więc się nie wypowiadam. Kiedyś gazik TW 1000 uratował mi chyba życie, bo biegły na mnie cztery wilczury na zaoranym polu (ucieczka niemożliwa) i gazik je odstraszył :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 70 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
Henel właśnie o to chodzi że jak oślepiony dobrym gazem ruszy w kierunku gdzie stoję to nadzieje się na moją "pigułę" Ale teraz to teoryzuję tylko...mam 39 lat,żona,dzieci więc konflikty jakiekolwiek są mi dalekie...Tak czy inaczej zawsze staram się być przygotowany Kiedyś w nocy po leki dla dziecka do apteki pojechałem a tam awantura pijanych gości...akurat mnie się nie czepiali./Co się tyczy psiaków to najlepiej jest prewencyjnie potraktować je gazem,dopóki nie przypuszczą konkretnego ataku.Jak pies poczuje "krew" to już może być problem szczególnie jak to będzie mieszniec amstaffa lub amstaff.Wilczury szczególnie te chowane na wsiach,biegające stadkami razem z kundlami również.Mi "życie" akurat przed wiejską watahą to petardy uratowały,jak mnie pięć dużych kundli okrążać zaczęło.Portki miałem pełne wtedy pamiętam...lecz petardy akurat świetnie się sprawdziły...Znajomy leśniczy mnie ostrzegł i zaproponował bym na wycieczki rowerowe kilka sztuk kredek zawsze zabierał.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18613
Na pewno lepiej mieć takie coś ze sobą, dużo nie waży a może się zdarzyć że uratuje nawet zdrowie albo życie. Patent z petardami zapamiętam na przyszłość :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Co do odstraszania dzikich zwierząt petardami to najlepsze są FP3.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 70 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
No ja taki profesjonalny to nie byłem żeby FP3 posiadać Miałem takie grube zielone petardy na draskę z bazaru przed sylwestrem...łapy mi latały to je zapalniczką odpalałem żeby tylko zadziałały hie,hie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1466
Witam Panowie
Szukam dobrego gazu pieprzowego w chmurze. Zastanawiam sie nad gazem sabre red mk4 w chmurze bo gazy fox labs cenowa sa troche za drogie. Ostatnio w internecie napotkalem gazy predador oc i oc/cs gazy te sa warte uwagi? Czy lepiej nie zastanawiac sie i wziasc sabre red?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
Bierz sabre jest sprawdzony w boju
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1466
Na nacpany tez dziala dobrze? Bo teraz w tych czasach duzo osob cpa i im odwala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
to dobry standard zadziała z pewnością z żeli mogę polecić smith wesson kupisz na cqb.pl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1466
Sabre red brac mk3.5 czy mk4? Duza jest roznica w wielkosci? Jak sprawdza sie w uzytkowaniu takich pojemnosci?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium