SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 321113

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
tego niewiem.
Ale i tak odradzam zelatyne jako zrodlo bialka, co prawda jest to bialko pochodzenia zwierzecego lecz pochodzi z chrzastek, a jest to bialko niepelnowartiosciowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9294
I. treningo siłowy --> pozniej 35 minut aerobow --> po 20 minutach posiłek potreningowy

II.trening siłowy --> 35 minut aerobow --> odrazu po aerobach porcja gainera--> 30 minut pozniej posiłek potreningowy

która z opcji jest bardziej optymalna ?

Zmieniony przez - Shel w dniu 2008-04-19 13:32:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3751
Ściagnolem sobie dziennik posilkow Vitalnaxa i niemoge tam nic pisac jakies chasla i take tam mozna to jakos obejsc czy cos takiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
witam. mam takie pytanko iż rano nie mam za bardzo czasu i jem kanapke ale chce to zmienic i szamać platki owsiane ale zalewale woda wrzacą!! ile wystarczy żeby była tutaj obróbka termiczna?? 3-4 minuty wystarczą?? i drugie pytanie czy woda która nie pochłaną płatki mam wylac ją czy jaką wypic bo nie wiem czy ta woda nie będzie zawierać jakiś minerałów lub składników. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
robercik
Ja robie tak ze platki owsiane zalewam wieczorem troszke woda, w ciagu 5 min. wchlonie cala, dolewam mleko + odzywke bialkowa + jakies owoce typu rodzynki, zurawina ew. orzechy. i wkladam do lodowki.
I rano jak wyciagam to jest taka stala papka, i w smaku bardzo dobra polecam

a wracajac bardziej do twojego pyt. to 3min wystarcza, a jak bedzie za duzo wody to najwyzej troche odlej, ale i tak pozniej mleko dolewasz to ta woda i tak sie zmiesza z mlekiem.


Zmieniony przez - Makaveli17 w dniu 2008-04-19 20:51:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
właśnie ja bym nie nalewał juz melekatylko dosypal rodzynek troche migdałow i łyżeczke miodu i dawaj dwajtakie coś jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4225
dokladnie tez bym nie dawal mleka a zamiast miodu dodal starte jablko napewno jest to zdrowsze a tak samo slodkie
Jeszcze z doswiadczenia wiem ze jedne platki wiecej wody wsysna inne mniej wiec radze poszukac takich z ktorych nie bedziesz musial odlewac wody bo ja cala wchlona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1608
Czy jest sens układać dietę na masę nie przejmując się obiadem, gdy jesteśmy skazani na "obiady mamusi"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Sa jakies negatywne strony ze spania paru godzin od razu po zjedzeniu sniadaniu? Np.czy to jakies obicazenie dla organizmu moze byc,albo,ze trawienie nie bedzie odbywalo sie tak samo intensywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1611


Zawszeprzyjmuje ze 30g WPC to 3 łyżki ,ale nie jestem pewien czy mają być takie jak na zdj. czy bardziej płaskie?Kto mnie oświeci?!

Niebo wypełniły olbrzymie nietoperze.Cholerne świnie!Latają!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium