SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320958

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
Hejcia kogo z was moge poprosic o jakąś dietke ... ??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
poprosic mozesz mnie

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5484
Witam, mam pytanko. Czy podczas redukcji przed i po treningu ACT należy zjadać węgle o wysokim IG tak jak w przypadku zwykłych treningów siłowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76066 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755022
Zjedz zwyly posilek 1,5-2h przed treningiem, ww zlozone + bialko, troche tluszczu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4740
mam pytanko. czytalem ze glukoza krystalicznya czyli dextroza moze sie przydac tylko w poczatkowych okresach brania krea mono , oraz ze trzeba zjesc okolo 100 gram tych wegli. czyli jak bym sobie powiedzmy w pierwszym tygodniu jadl po 50 gram dextrozy + banan a potem po tym tygodniu normalny posilek potreningowy to bedzie dobrze? oczywiscie banan odrazu po by zostal

Zmieniony przez - DeKozie w dniu 2007-04-05 19:56:52

Arnold Żądzi ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Możesz od razu jeść z posiłkiem potreningowym, w którym obowiązkowo ma się znaleźć białko.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9294
małe pytanko ... czy przyswajalność białka zalezy w jakims stopniu od przemiany materi ... ? czy mogę jesc białko w mniejszych odstepach czasu niz 3 godziny jesli mam bardzo szybką przemiane materi ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Nie ma roznicy..Liczy sie bilans calego dnia..Czy zjesz bialko w odstepstwie 3 czy 1 h nie zorbi wielkiej roznicy

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Nie myl przemiany materii z funkcjonowaniem układu pokarmowego/trawiennego, bo to różne rzeczy, a często mylone. Spożywaj białko przez cały dzień, równomiernie rozłożone w posiłkach, ewentualnie porach okołotreningowych dając go więcej.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9294
spoko charon :) dzieki ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium