SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320658

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
ile gramm ugotowanego kurczaka to ile to 100g kurczaka surowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 562
czy przy diecie redukcyjnej
spożywanie żółtek jaj jest celowe?
tzn czy lepiej te zółka (które niewątpliwie są źródłem tłuszczu) wywalić i dodać do posiłku oliwy z oliwek
czy zostawić, spokojnie zjadać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Ikasiek-nie ma sensu wywalac zoltek.Trzeba zachowac odpowiednie proporcje.Sa tam tez tluszcze nasycone,ale one tez sa potrzebne.Tak samo jak w oliwie sa glownie jednonasycone,a jeszcze potrzeba wielonasyconych (omega),ktore masz np.w rybach,orzechach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 562
dziękuję bardzo
jeszcze jedno pytanie z serii banalnych
czy w posiłku potreningowym powinny się znajodować tłuszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Raczej sie unika tluszczu i po treningu daje szybki zapas energii (weglowodany) i wartosciowe bialko.Jaki stosunek,po jakim czasie itp-sa artykuly od tego
Makaveli-przeciez i tak wazysz przed gotowaniem,ale latwo to sprawdzic.Jak sam nie mozesz to jak nie zapomne to sama sprawdze ile wazy kurczak po ugotowaniu,ale chyba mniej.Dzis z ciekawosci zobaczylam,ze kasza gryczana 50g po ugotowaniu i odsaczeniu miala 160cos

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-04-07 21:00:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
hihihehe tylko ze ja mam akurat ugotowana piers 240g, nie wazona przed obrobka (bo to to ja wiem ze sie wazy przed )
to tak ile to bedzie mniej wiecej 240g zebym wiedzial ile gramm wpisac w dzienniku posilkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Niestety nie mam pojecia,ale kiedys bylo podobne pytanie https://www.sfd.pl/Gotowana_pierś_z_kurczaka._Tabele_kaloryczne.-t269790.html

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-04-07 21:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
hihihehe dzieki ale nie o wartosci odzywcze mi chodzilo
jedynie o wage ze 240g gotowanego kurczaka to ???g surowego
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie wiem.Na pewno jakies roznice sa,ale raczej niewielkie.Nic sie nie stanie jak raz tak policzysz.Pewnie nawet by nie bylo jakbys ciagle liczyl po ugotowaniu,ale juz lepiej trzymac sie zasady,ze wszystko przed obrobka.
A jak tak bardzo panikujesz to mozesz ugotowac dodatkowo np.100g,zobaczyc jak sie waga zmienila w % i obliczyc w stosunku do tego co masz juz ugotowane...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium