SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320217

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marina
Ser biały na noc, serek wiejski w ciągu dnia/na noc może być. Oczywiscie jak dasz twaróg rano czy w południe nic się nie stanie.

_Richard_
Daj 2,2 białka by podnieść metabolizm, węgle okołotreningowo i rano oraz tłuszcze dostarcz z pozostałych kalorii

IKASIEK
Tak, orzechy są ciężkostrawne. Co do produktów wędzonych: unikaj ich ze względu na duże ilości sodu i związków rakotwórczych.

chopinos
Większej różnicy nie będzie, jednak mięso wyjdzie lepiej.

Hihihehe
Przestań się już nad tym głowić Zostaw jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Hej !!
1. czy kotlety sojowe jedzone na surowo (nie moczone, gotowane itp. takie chrupkie) gorzej przyswajają się niż te namoczone we wrzątku i podsmażone ?? Bo zrobiłem sałatkę z nimi i jeśli chodzi o smak to jest git, i przygotowanie ogranicza się do pokruszenia z lekka kotletów

2. Czy obróbka termiczna ostrowii WPC, zniszczy białko ?? chodzi o zagotowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 562
skalar dziękuję za odpowiedź
skoro orzechy są ciężkostrawne,
to czy większą część albo nawet całość dziennego zapotrzebowania mogę czerpać z oliwy z oliwek, ewentualnie raz na jakiś czas łososia lub makrelę dołożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1735
Mam pytanie czy w dni nietreningowe spozywac piosilek po treningowy taki jaki spozywam w dni treningowe .
Bo wydaje mi sie ze nie poniewaz nie spalil bym tyle kcal i inhych takich ale chce sie zapytac innych,a miesnie rosna przecierz wtedy kiedy sie regeneruja(chyba)wiec sam juz nie wiem czy tez dostarczac im tyle czy nie.

Zmieniony przez - carl1 w dniu 2008-04-17 12:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IKASIEK
To zależy od tego jakich kwasówchceszdostarczyć w diecie, oliwa z oliwek zawiera głównie nienasycone. Mozesz jeść orzechy, ale nie na noc.

carl1
Nie, posiłek potreningowy w dni NT ma zawierać tłuszcze, warzywa, węglowodany nisko przetworzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Nie, posiłek potreningowy w dni NT ma zawierać tłuszcze, warzywa, węglowodany nisko przetworzone.

nie żebym się czepiał ale w dni NT jak może być posiłek potreningowy ?

chyba, że biega czy coś, bo nie wszyscy bieganie nazywają treningiem - nie zabardzo wiem dlaczego.

zdr.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-04-17 12:37:00

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi o to jak ma wyglądać posiłek w dni NT w porze kiedy normalnie je posiłek po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1735
dzieki skalar, o to mi chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
skalar, rothen mogę liczyć na odpowiedź ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
czy kilogram na plus w miesiac to dosc dobry wynik czy troche podkrecic diete?

oceniam wizualnie ze poziom tkanki tluszczowej przy tym nie sie nie powiekszyl..

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium