SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 318137

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
cholera ciezko doszukac sie tu spójności
ale tak, dieta duzo daje

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
mam pytanie. Co mam wybrać? Mam do wyboru
-deca stack
albo
-Olimp Creatine 3x150MC
i 3kg Biogenix CarbBx

wzrost: 184cm
waga: 72 kg
cel: podbić mase do 75 kg

Ps. trudno przybieram na masie i nie zalewa mnie tłuszczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 246
Hej , chciałem sie zapytać co najlepiej żebym jadł na śniadanie poniewaz raz w tygodniu trenuje wczesnie o godzinie 10 i to bedzie pierwszy mo posilek przed treningiem z gory dzieki .

Impossible is nothing ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Mozesz zjesc posilek taki sam jak przed treningiem,gdy cwiczyc pozniej.
Czyli zrodlo ww zlozonych np.Ryz brazowy+mieso(piersi kurczaka,wolowina)+lyzka oliwy(lub bez niej)

Nastepnie dobrze by bylot ak 30-45min przed treningiem zjesc np.2banany+bialko.(jezeli owe posiadasz)

generlanie lepiej cwwiczyc w pozniejszych godzinach

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Ostrowia WPC - czy to ma coś wspólnego z białkiem jakie jest w jajkach?

Zmieniony przez - Nick126 w dniu 2008-04-02 16:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
"Nasze WPC 80 wyprodukowane jest w procesie ultrafiltracji. Skoncentrowana frakcja białkowa z serwatki (oddzielona od cukru mlecznego i tłuszczu) zostaje tutaj zagęszczona. Główna frakcja - laktoglobulina - beta, a także mikrofrakcje (laktoglobulina - alfa, glikomekropeptydy, immunoglobuliny i laktoferryna) dają efekt anaboliczny organizmu. Koncentrat białek serwatkowych zawiera całą gamę aminokwasów a także frakcje serwatkowe mające wpływ na wzrost masy mięśniowej. Działanie antykataboliczne zapewnia wysoką zawartość złożónych aminokwasów egzogennych BCAA. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1611
1.A ważywa/owoce można jesc na noc?czy raczej nie wskazane?
2.Jak np. zjem posiłek i za chwile pozłoże sie spać na ok.1g to bedą jakieś problemy z trawienie lub jakies inne problemy?
3.Czy to białko które jest w węglach np.w/kaszy/ryżu/pł.owsianych to je liczyć do diety czy zostawić w spokoju?Bo takie pł.owsiane maja 12g-Białka na 100g...!

Niebo wypełniły olbrzymie nietoperze.Cholerne świnie!Latają!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Nie wielkie ilości ok.
2. Możesz czuć się ociężały, nie którzy nie lubią chodzić spać z pełnym żołądkiem, nie mogą zasnąć, czują dyskomfort. Ale żadnych komplikacji nie ma.
3. Są to białka niepełnowartościowe, pochodzenia roslinnego, max w diecie to 30% głównej ilości białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723


mozecie pomoz kim ja jestem mezo czy ekto czy edo bo nie wiem jak diete ustawic o to prosze zdj, i o mnie mam 18 lta 176cm 68kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723


i Z tyłu
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium