SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 321242

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
może mi jako źródło biała służyć ser żółty?-jedyne co mi pasuje do kanapek do szkoły bo wedlin ni elubie, ser biały jadam na kolacje więc w ciągu dnia już bym wolał go sobie odpuścić a zabieranie do szkoły pojemników z piersią z kurczaka itp odpadają bo nie bardzo mam mjejsce w tobie(do szkoły jeżdze z plecakiem i torba na trening)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
może być tylko pamiętaj chudy lub półtłusty! Możesz też zrobić taką kombinację 1 plaster szynki 1 sera

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 449
Witam, Ja mam takie pytanko:

Jak nadmiar fruktozy wpływa na dietę? Bo ja jestem trochę głupi i jak sie po treningu przyczepiłem do rodzynków to naraz pół paczki zjadłem ot tak... I dziennie mi wyszło z samych owoców 80g fruktozy. Czy ta fruktoza tak bardzo zwiększa tkankę tłuszczową? Dodam, że zdarza mi sie to nie pierwszy raz.( zawsze mam problem, że jem za dużo owoców bo są słodkie ;p)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 449
A to jeszcze jedno takie pytanko:
Czy mogę do swojej owsianki rano dodać skórkę pomarańcza, figi, morele suszone, pistacje? Jak narazie to dodawałem tylko rodzynki i orzechy włoskie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
Witam All
Szukałem w wyszukiwarce ale znalazłem śladowe ilości na temat ryb z puszki więc pytam :
Wie ktoś ile skłądników odżywczych mają szprotki w sosie pomidorowym?? Nie ujęto ich w tabelach kalorycznych a na puszkach nic nie napisali siurdaki
Z góry dzięki i pozdrawiam

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
Zastanawiam sie nad urozmaiceniem diety w wiekszy asortyment kasz .

obecnie wcinam duzo kaszy gryczanej prazonej czasami srednio wartosciowego couscous-a ? zastanawiam sie nad kasza jeczmienna ale poszedlem do sklepu a ta ich rodzaj bylo multum i teraz pytanie ktora z nich jest najbardziej wartosciowa bogata w mineraly blonnik itd . O ile pamietam byla perlowa wiejska peczak mazurska etc.

Ktora z nich najbardziej wartosciowa najmniej przetworzona ??
dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Czy mogę do swojej owsianki rano dodać skórkę pomarańcza, figi, morele suszone, pistacje? Jak narazie to dodawałem tylko rodzynki i orzechy włoskie :)

mozesz aczkolwiek uwazaj z iloscia, bo to jednak wysokie IG - suszone morele - i latwo przesadzic

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2008-05-07 15:20:53

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Seewy, suszone morele mają IG 30 .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4175
Czy ryż ze śmietaną i cynamonem przed treningiem to dobre rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Nie dobre ponieważ w takim posiłku nie ma pełnowartościowego białka i jest w nim śmietaną która jest tłusa a w posiłku przedtreningowym należy nleży unikać tłuszcze

Pierś z kurczaka 100-150 g + ryż

Radzę poczytać podwiesozne teamty działu odżywianie ( te takie na początku pogrubione )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium