SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319509

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tatoniusz zmniejsz białko ale nie zwiększaj innych składników. Napisz po tygodniu, dwóch jak z wagą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
to i ja zadam pytanie... bedac na etapie profesjonalnej i zaawansowanej redukcji.. pytam: lepiej po treningu wypic dobry IZOLAT w ilosci 30 gram czy Carbo ~ 50 g lub izo plus chyba ma do 20 gram...przypominam ze jestem na redukcji.. Obawiam sie tego Carbo.. mimo wszystko licze kazdy cm, i zwracam uwage na detele takie jak woda podskorna itp

Pozdrawiam

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez wątpienia białko wybierz.
Dostarczysz węgli po treningu z odżywki to organizm zacznie z nich czerpać energię, a całkowicie zablokuje spalanie tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
no wlasnie tak myslalem...ale czytajac forum mialem rozne informacje

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
czy po treningu od razu moge zjesc 200g bananu + odzywke bialkowa 40g ? czy tylko banana ? a dopiero po 30 minutach bialko?
bo cos mi sie wydaje ze przeciez dostarczenie bialka od razu po treningu od razu je spali czyz nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
szczerze to tez sie zastanowiłem nad tym spaleniem.. ale z drugiej strony izolat zawiera sporo BCAA a o to chodzi by je dostarczyć po treningu

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5550
Co kupić Dextro czy Carbo z Olimpu. Które węglę beda lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Po silowni? ZAdne. Sam odpowiedni posilek po treningowy jest wystarczajacy

Po innym intensywnym wysilku fizycznym jak SW, carbo, dextroza to b.kiepski pomysl.

Nie zapomnij o zrodle bialka.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
Po silowni? ZAdne. Sam odpowiedni posilek po treningowy jest wystarczajacy
to byla odp na moje pyt.?
moge od razu po wysilku 40g bialka + 300 g banana czy tylko banan a po 30 minutach bialko 40g?
bo zanim ja dojade do domu to z dobra 1h minie dlatego taki "posilek" od razu po treningu zawsze robie ale czy to dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5043
Skalar mowisz zebym tylko zmiejszyl bialka ale nie zwiekszal wegli ok podpowiedz czy zrezygnowac z bialka przed snem w postaci bialka odzywkowego czy nie wypijac gajnera jednego w ciagu dnia mysle ze zmniejsze tylko gdzies okolo 40 gramow bialka a dla czego sie tak pytam trening koncze o 23 odrazu wypijam size on gdzie w porci ma juz jakies wegle 5 minut pozniej gajnera http://www.supplementscanada.com/popeyes/product1382.html po pol godziny jestem w domu robie kolacje i tak kolo 24 zjadam 200 gramow wolowiny z 100 gramow ryzu lub makaronu, wiec niewiem gdzie zrezygnowac co sadzisz i co sadzicie Panowie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium