SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320736

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
monsun, ten filet- nie dajmy sie zwariowac bedzie ok
co do CKD, jw...co innego ketogeniczna, tluszczowa, a co innego CKD, na ktorej sa ladowania ww

kolos88- a co za roznica, czy cieply, czy nie??

miscacy- dobre

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
no wlasnie nie wiem. Jak bylem maly to nie pozwalano mi jesc cieplego ( pewnie dlatego ze jest smaczniejszy i caly bym zjadl od razu, ale pewny nie jestem).

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 352
sam w sobie biepły chleb np w postaci tosta napewno nie jest szkodliwy, chodzi może o świezutki jeszcze cieplutki chlebek, w którym drożdże są jeszcze bardzo aktywne, niepamiętam tylko dlaczego te aktywne drożdże są takie niezdrowe,jak znajde to napisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
dzieki monsun
wlasnie chodzi mi o swiezy, jeszcze cieply chleb. Jak znajdziesz jakies info to podrzuc

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
Jeszcze jedno pytanie, a mianowicie:
Można śmiało kurczaka zastąpić makrelą wędzoną od razu po treningu? Ja nie widzę żadnych przeszkód, ale może się zadziwię. Kurczaka odechciewa się jeść ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
makrela to nie najlepszy pomysł za dużo tłuszczu a w potreningowym tłuszczu nie potrzebujesz

możesz zamienić na jakąs chuda rybke mintaj dorsz tunczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
tuńczyk z puszki też odpada? Czy już lepszy od makreli wędzonej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jak w sosie własnym (wodzie ) to jak najbardziej będzie good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
Kurza twarz, w oleju słonecznikowym ... następnym razem postaram się o tuńczyka w sosie własnym - ale to i tak chyba tuńczyk w oleju słonecznikowym jest lepszy od makreli? Sprawdziłem i ma podobno mniej tłuszczu ...

Jak sądzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jak odsączysz tuńczyka z tego oleju to będzie miał mniej tłuszczu

ale za to makrela ma w sobie tłuszcze zdrowe m.in. omega-3 więc w innyh porach spokojnie możesz dawać makrele

a z tuńczyka w oleju zrezygnuj całkowicie, tylko w sosie własnym (możesz polać oliwą z oliwek ale nie w okolicach okołotreningowych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium