SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319578

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Żółtko zazwyczaj stanowi 1/3 całego jajka, białko 2/3, więc wartości trzeba odpowiednio pomnożyć przez wagę jajka (jeżeli kupujesz jajka w sklepie, to masz ją na opakowaniu, dla mnie średnie ma 60g) i dopiero skorzystać, jak z każdym innym produktem, dla danych na 100g.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 999
dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
Jakieś skuteczne sposoby na zaparcia.Pasowało by mi wypróżniać się codziennie rano , niestety nie zawsze mi się ta "sztuka" udaje i po 10 min walce w kiblu poddaje się.Potem wzdęcia przez pół dnia i "czasem" udaje mi się wypróżnić (często nie do końca).Generalnie pomaga mi zielona herbata ,ale jak powiedziałem nie zawsze.Mogę bez skrupułów zwiększyć spożycie błonnika (siemię + otręby do śniadania np.) ?? Czy może są jakieś skuteczne środki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam trening dosc pozno . pomiedzy 22 a 1 w nocy . po treningu nie na dlugo przed snem zjadam zmiksowany twarog z bananem ( jedna kostka , jeden banan i troche jogurtu ) czy moge np czasami zmiksowac z jablkami (na tarce mniam!) ?jablka tansze i smaczniejsze ale nie wiem jak to wplynie na mnie bo jest to posilek zarowno potreningowy jak i przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
psonic ja często jem owoce po treningu :) i nie widzę w tym problemu :]

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 754
owoce po treningu..hmm pierwsze slysze ;] psonic posilek potrengowy powienien zawierac duzo wegli i bialka ,w tym przypadku mozesz wymieszac ten twarog z ryzem jak ci bedzie za ciezko przed snem to polecam gainerka jakiegos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 961
Tak sobie czytam o tych dietach , samo probuje zrobic dla siebie diete na mase , waze teraz 67 kg , i wiadomo , ze trzeba spozywac odpowienida ilosc bialek , weglowodanow i tluszczy tak , zeby to mialo rece i nogi , z mojej diety wchodzi to tak :

402,01 g wegle
156,04 g bialko
81,1 g tluszcze

pytanie nie za duzo wegli ? Powiedzcie mi ile powinienem miec tych wegli , tluszczy i bialek w gramach , do diety na mase przy wadze 67 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
czy mogę po zażyciu kapsułki z cynkiem (Zincas Forte) i chromem (ten z naturell) zjeść twaróg?? Słyszałem że wapń upośledza wchłanianie cynku, więc jem twaróg co najmniej pół godziny po wzięciu kapsułek. Ale czy to jest dobrze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8006
witam mam pytanie czy dobrym rozwiazaniem bedzie wypice zaraz po treningu (tzn jakies 15-20 min,) Kakao(50 g puchatek ) z mlekiem ?? ma ono duzo wegli. pytam dlatego bo czytalem ze zaraz po treningu trzeba uzupełnic glikogen mmiesniowy w moim przypadku 65wegli i 21 g białka, czy kakao z dodatkiem jakiegos naturalnego zrudla bialka bedzie dobrym rozwiazaniem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
to sama chemia... to kakao :\

Po treningu ww + białko

Np RYŻ+KURCZAK
ostecznie Banan

A jak kakao to to prawdziwe

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium