SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319564

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Ok, dzieki Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
hej

ja z takim pytaniem sie zwracam

dzis oddawałam krew - dokładnie 600ml
w sumie to nie czuje sie jakas osłabiona czy cos
Ponad 8 minut mi ją przetaczali i podczas gdy lezałam tam to czułam sie nie za specjlanie ale mysle ze to takie wrazenie tylko -pierwszy raz oddawałam krew.

no i dostałam 8 czekolad i batona, do tego Pani pielegniarka mówi zebym piła dzis duzo soków owocowych. chciałam sie spytac jak moge uzupełnic się w witaminki:) wiadomo krew szybko sie "zregeneruje" ale pytam by jej w tym pomoc:)

z gory dzieki za odpowiedz.

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
musisz zjeść czekolady i batona bo tyle mniejwięcej energi potrzebuje organizm do uzupełnienia krwi więc o otłuszczenie itp się nie martw bo czuje że i tak tych słodyczy nie zjesz


że czułaś się nie zaspecjalnie to jak najbardziej normalne


jeśli lekarz nic nie mówił to Maxivit + zdrowe odżywianie w 100% starczą

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
mysle, ze po zjedzeniu 8 czekolad na raz tez specjalnie sie czula nie bedziesz , ale 1 w tym wypadku moze tylko na zdrowko wyjsc, wiec nie zaluj sobie i wcinaj ze smakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
musisz zjeść czekolady i batona bo tyle mniejwięcej energi potrzebuje organizm do uzupełnienia krwi więc o otłuszczenie itp się nie martw bo czuje że i tak tych słodyczy nie zjesz

jak Ty mnie znasz hm....
no jak bym zjadła 8 czekolad to nie mów mi ze nic by mi sie nie stało

nie zjadłam ich, dwie zaniosłam Dziadkowi i reszte zostawiłam, jesli juz to zjem gorzkie,ale to pewnie sie rozłozy w przeciagu kilkunastu dni ta konsumpcja hehe, skoro np te czekolady majja ponad 4000kcal to mozliwe jest zebym tyle energi straciła po oddaniu krwi

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
dorcius poszukaj kilka(nascie?) stron wczesniej pytalem o to samo

https://www.sfd.pl/POJEDYNCZE_PYTANIA-t309794-s17.html
naet znalazlem

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-03-20 14:54:19

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search= krwi

czytam sobie niektóre topicki:)

ale teraz ide chyba sie przespie bo cos senna sie robie

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hah i tak beda powstawaly nowe pytania :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3102
Witam. Szukalem na forum, ale konkretnej odpowiedzi nie znalazlem.Jezeli jest juz odpowiedz na to pytanie to sry.

Czy przeplatanie diety z celem zdobywania masy z dieta redukcyjna ma sens? tzn np:
1.zaczynam trening HST, do tego dieta z duzym dodatnim bilansem - cykl 8 tyg
2.po HST zaczynam np FBW lub jakis split + dieta na lekko ujemnym lub 0 bilansie - 4-6 tyg.
3. znowu jakis trening i dieta majaca na celu budowe masy miesniowej.

Cos takiego bedzie odpowiednim rozwiazaniem? Czy lepiej jest trzymac diete i treningi ukierunkowane na zdobywanie masy miesniowje przez o wiele dluzsze okresy czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
konrad_87 trening cykliczny jest ok. Jak lapiesz na masie duzo fatu to po 8 tyg. mozna sie smialo redukowac. Ciagle masowanie jest dla ludzi, ktorzy fatu tak mocno nie łapią. Nalezy pamietac tylko o okresach regeneracji co ok. 8 tyg
ja dodam ze 2 miechy robie mase, pozniej sie redukuje itd. niestety szybko lapie fat

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-03-20 20:13:42

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium