SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319627

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
moj cykl bez cwiczen silowych bedzie trwal do konca sierpnia

duzy błąd , redukcja bez siłowych trneingów , efekty i szybkość owych efektów gorsze i wydłużone w czasie.


czy mam cos zjesc na wieczor ?

liczy się bilans kaloryczny całego dnia a nie godziny w których coś jesz, jak ja bym układał diete zaczął bym właśnie od posiłku po treningowego bo moim zdaniem obok obfitego śniadania jest on najważniejszy.



aznaczam , ze przed aerobami zjadam posilek z pelnowartosciowego bialka z odrobina tluszczu i ww.

ok

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 115
Witam
zaczymam chodzić na siłownie i czytałem troche o dietach i rużnych odżywakach typu kreatyna. Waże jakieś 65 kg i około 176cm ale mam bardzo chude ręce. Co byśćie mi polecili (jakąś diete czy coś innego)??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Dieta dieta i jeszce raz dieta.........

Poczytaj posty podwieszone uloz diete i daj ja tu do sprawdzenia

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
Rothen co do cwiczen silowych - specjalnie przelozylam cykl na wrzesien , bo wowczas prawdopodobnie zjade do Polski, a jesli nie to wezme sprzet po wakacjach ze soba do Szwajcarii. Mam na mysli skrecane hantle, o ktorych tutaj nie ma mowy. Oczywiscie moge je kupic - tylko po co ? Bede nastepne hantle wiozla do domu ? Moge kupic tez karnet na silownie , tylko za co ? W Suisse jest wszystko potwornie drogie, a ja tu przyjechalam zarabiac a nie wydawac. Wiem, ze walczacym o piekna sylwetke osobom to sie moze wydac brakiem poswiecen , ale ja mam przemyslany plan i cel. Jak wroce do Ojczyzny, wszystko bedzie prostsze ..... i tansze
Co do posilku sie dostosuje , a jeszcze pewniej bede starala sie poprostu skonczyc cwiczenia o rozsadnej porze .
Bardzo dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie wiedziałem że jedziesz pracować w Suisse

okej więc po bieganiu starczą złożone węgle + złożone białko + troche warzyw niezaszkodzi


jak znajdziesz czas i chęci możesz zrobić w domu pare ćwiczeń siłowych np. przysiady, brzuszki, spięcia , pompki, pompki w podporze o coć tam itp


powodzenia

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
Nie jade, juz tu jestem Cwiczenia robie dwa, trzy razy w tygdniu, aeroby codziennie, bo poprostu sprawiaja mi przyjemnosc i niesposob sie przy nich przetrenowac /odpuszczam tylko przy super ulewie/. Jakbys mial chec i 2 minuty , to zajrzyj do mojego bloga /link w podpisie/ - tam jest opis mojej diety i cwiczen . Bede wdzieczna, bo zaglada tam malo specow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 702
Ile dni wytrzymie ugotowany ryz, makaron, kasza w pojemniku przechowywanym w plecaku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
To zalezy gdzie bedziesz przechowywal plecak
Wazniejsza jest temperatura niz miejsce. Jesli to bedzie kilka stopni , to dobrych kilka dni. Im cieplej - tym krocej. Jesli wybierasz sie gdzies na dluzej i zapowiadaja sie upaly, to radze wziac konserwy - i to takie , ktore mozna opedzlowac do konca i nie zostawiac "na pozniej".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 702
Torba będzie głównie gdzieś w pokoju i przez kilka godzin w DHLu. Konserwy no tak, tyle że na węglach mi zależy, a na samych prochach czy restauracyjkach to ja raczej nie wyżyję. Z ugotowaniem an miejscu tez moze być problem, bo nocleg w szkołach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Powiem Ci z doświadczenia choć dawnniej myślałem inaczej, że takie plany na nic się ostatecznie nie zdają. Trudno trzymać dietę gdy nie masz zaplecza do odpowiedniego przygotowania posiłków, gdy jesteś w trasie, gdy są to jakieś wczasy wyjazdowe, maratony turystyczne, itp. . Ja postępuję w takich sytuacjach w taki sposób, że przechodzę z restrykcyjnej, oszacowanej diety na podstawowe zasady zdrowego odżywiania nie zaprzątając sobie głowy pojemnikami próżniowymi i całą infrastrukturą dietetyczną ;) . Nie mam wyrzutów sumienia, że nie trzymam planu tak jak powinienem bo z góry przyjmuję swobodę na np. te dwa tygodnie co nie powiem, aby kiedykolwiek mnie zaszkodziło. Pauzy w diecie są jej częścią, dieta nie może być jednostajnym, nieprzerwanym, długim cyklem. Modyfikujemy i odpoczywamy od niej więc radziłbym odpocząć na ten Twój " czas pojemników " . Dodam jeszcze, że możesz pomyśleć o batonach proteinowych i takich tam innych ciekawych rozwiązaniach dla zaradnych choć cena może straszyć to jednak jest to jakieś rozwiązanie. Ale uwaga, taki baton nieźle męczy, bo przemielić niektóre jest bardzo ciężko ;) .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium