SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319479

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli masz możliwość to bierz pojemniki na żywnośc i do nich ładuj produkty. Jeżeli będzie trzeba to przygotuj je dzień wcześniej, rano i jedz w trakcie tej przerwy.
Bądź:
Kanapki razowe z masłem i mięsem. Pierwsza opcja będzie lepsza.
A diety nie układa się na jeden dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 612
Dzięki Skalar Pierwsza opcja raczej będzie ciężka do zrealizowania, chyba będę musiał wziąć pod uwagę drugą. A że diety nie układa sie na dzień to wiem ale chodziło mi o to , że może na ten dzień co mam tak "zawalony" na uczelni zrobię sobie inną dietę w stosunku do pozostałych dni - taką gdzie znajdą się posiłki , które będę mógł w czasie tych przerw spokojnie zjeść(kanapki,owoce np. banany itp. - czy to będzie dobre? ) a będą zawierały podobną (do diety właściwej) ilość niezbędnych składników . Czy takie ułożenie innej diety(niż dieta właściwa) na jeden dzień w tygodniu będzie dobrym rozwiązaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Góra-forte

a ser zółty jako codzienny składnik dwóch kanapek do szkoły?
dobre to czy może wymienić go na kanapki z serkiem wiejskim albo jakiś inny łatwy produkt polecasz?

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nekro0s
Zrób tak jak piszesz i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
Moge zadac pytanie? Troche niezwiązane z dietą ale nie wiedzialem gdzie spytac.

Mam 23 lata, waze 90kg, BF okolo 16%, czy zdąże do wakacji zejść do 10%??? Jestem dziwnym typem, cos pomiedzy endo a mezomorfikiem. Z Suplementow mam Thyroburna oraz caly zestaw Venom tri lean system. JEst w ogole sens probowac czy te 10% bf nierealne jest i dalej jeść czekolade ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Próbować sens jest... zawsze poprawisz wizualnie sylwetkę.
Do roboty, masz czasu sporo, będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
czy bedac na diecie na mase moge jesc chleb pelnoziarnisty z maslem?
bo jak dotychczas to jem "na sucho"
jak mozna to ile mniej wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
a ser zółty jako codzienny składnik dwóch kanapek do szkoły?
dobre to czy może wymienić go na kanapki z serkiem wiejskim albo jakiś inny łatwy produkt polecasz?


Mozesz dac ser na kapanki w ilosci wpoiedzmy ok.20-30gr , a jako zrodlo bialka serek wiejski


Makaveli-mozesz smarowac do kanapek ok 10gr, dawaj tak jak bilans tego wymaga..

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
małe pytanie - czy jest różnica w zapotrzebowaniu na kalorie w zależności od tego ile jesteśmy na nogach ? bo w moim rozumowaniu ten sam człowiek, który jest na nogach 12 godzin potrzebuje mniej, niż ten, dla którego dzień trwa 18 h ? jak to jest ? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Dlatego uwzględnia się współczynnik aktywności fizycznej który jest współczynnikiem jeżeli chodzi o liczbę kalorii.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium