SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320309

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2217
Konkretnie pytania mianowicie:

1. Co lepsze po treningu banan czy carbo? 30 min pozniej jem shake z banana, ryżu, mleka i ostrowi.

2. W diecie mam z rana jajka + płatki z mlekiem potem kanapka z twarogiem półtłustym i potem kanapka z szynka z indyka, czy moge zamiast tej w II śniadaniu czyli z twarogiem jeść tez z indykiem?

3. Czy jakoś strasznie na mój rozwój mustkulatury wpłynie brak o3? Pije tylko oliwe z oliwek + masło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
1. BANAN 2. JASNE, ZE TAK, jakie płatki jez z mlekiem ?? 3. NIE, ale wpłynie na stan Twojego zdrowia.


góra- wołowinę poprostu ubijam i posypuję pieprzem. I nic wiecej. Jem jak swinia, ale z cytryną jest wypas. Najlepiej z cytryną smakuje kurczak z rozna. Mmm taki tłusciutki z cytrynka . Sam sie dowiedziałej o tej cytrynie jakies pół roku temu. Od tamtego momentu moje zycie nabrało smaku

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2008-01-16 21:59:08

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2217
Oczywiście owsiane :P aha rozumiem wielkie dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
kolos88 jutro kupuje cytrynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Konkretnie pytania mianowicie:

1. Co lepsze po treningu banan czy carbo? BEZ ROZNICY, GENERALNIE TO NIE EJST KONIECZNE ANI CARBO ANI BANAN PO TRENINGU NA SILOWNI! SAM POSILEK POTRENINGOWY WWZLOZONE+BIALKO ZJEDZONY DO 30MIN PO TRENINGU BEDZIE OK.

2. W diecie mam z rana jajka + płatki z mlekiem potem kanapka z twarogiem półtłustym i potem kanapka z szynka z indyka, czy moge zamiast tej w II śniadaniu czyli z twarogiem jeść tez z indykiem?

STAWIAJ ZAWSZE NA MIESO/RYBY/TWAROGI/SERKI WIEJSKIE/ WEDLINY NA KONIEC ODSTAW.
CO DO ZRODEL WW TO NAJLPIEJ Z TEGO CO NAPISALEM PLATKI OWSIANE, A CHLEB TYLKO RAZOWY DOBREJ JAKOSCI.

3. Czy jakoś strasznie na mój rozwój mustkulatury wpłynie brak o3? Pije tylko oliwe z oliwek + masło. NIE WPLYNIE ZNACZNIE;) OGOLNIE SPOJRZ NA BILANS TLUSZCY W DIECIE 1/1/1 LUB 1/2/1 NASYCONE/JEDNONIENASYCONE/WIELONIENASYCONE

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
witam


czytalem gdzies ze picie herbaty w duzych ilosciach odwadnia prawda czy mit ?


zaczelem wiecej pic niz wczesniej i ciagle mnie suszy jestem ciekaw czy to jest powodem. a moze musze szukac przyczyny gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
TAk, ze wzgledu na zawartosc kofeiny(czarne herbaty), moze chciec Ci sie wiecej pic. Nie sama herbata a walsnie kofeina odwadnia, a wiec tzreba uzupelniac wiecej plynow. Po za nimi wit i mineraly, szcegolnie magnez.

Pozdrawiam.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Czyli nie wskazanie duzo pic herbaty? Ja spozywam 2-3 litry dziennie wczesniej to byl max litr

lepsza sama woda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Woda i herbatki ziolowe

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium