SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320892

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet sie nie kłuce ;) bo napewno racje macie/masz :)

teraz szamiem drugi posiłek i praktycznie to nawet nie mam na niego ochoty, a na poczatk utylko czekałem na tą 12stą :P

Jeżeli nie mam ochoty nic zjeśc na ostatni posiłek o 21:00 zazwyczaj to był tuńczyk i twaróg ;) to moge poprostu białko wypić ?? Vitalmax protein 82 ??

Zmieniony przez - Wodny_JZ w dniu 2007-10-21 12:11:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
mozesz

Tylko wtedy to bialko wypij przed samym zasnieciem.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uuu to tu jest problem bo mam troche zwichrowany plan dnia a mianowicie ;)

chodze spać o 22 tak na 2 i pół godiznki wiec ??

ja pracuje od lipca na między zmiane ;) to inaczej o 24:45 jade do pracy ;) zjazd 830 pod ziemie praca w temp troche poand 30 stopni w domu o 8:30 thermo leviathan o 9 pierwszy posiłek i odsypianie na raty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1183
ostatnio natknolem sie na info ze w 1l mleka jest ok 50g wegli, to przeciez stosunkowo duza ilosc
Wiecie cos o tym? to sa proste czy zlozone?sa to wegle wartosciowe, mozna je wliczac normalnie jako wegle w diecie, ?

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1l to 1000g
A więc w 1000g 50g to nie dużo, jest to laktoza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1183
no to zalezy jak na to patrzec, bo np. 1kg ryzu nikt nie zje, a 1l mleka mozna wypic w ciagu dnia spokojnie.
Laktoza-czyli cukier prosty?

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laktoza jest dwucukrem, laktoza powoduje że przysadka mózgowa daje sygnał do odkładania się tluszczu podskórnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1183
aha, dzieki

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIEPEWNOŚĆ


Tak patrze na diety na mase, i jest tam opur WW i T, ja mam taką genetyke że jak bym robił taką diete to sie boje że jak zawsze wszystko pójdzie mi w brzuch dupe i nogi a klata, barki, łapy tyle co sie uda spompować tyle urosnąc.

jak skończe teraz palić brzuch chętnie bym sie oddał komuś pod opieke kto by mi ułożył konkretny plan i diete co będzie sprawą bardzo ciezką ze względu na czas mojej pracy i rodzaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1183
, mam gainera2 vitalmaxa -https://sklep.sfd.pl/Gainery_Whey_Pro_Gainer_2-opis280.html
w sposobie spozycia na tej stronie jest napisane, ze 1-1,5godz przed treningiem? Z tego co wiem, to jesli sie pije gainera przed treningiem to jakies pol godz.
Zle to zrozumialem?

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium