SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320265

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
czy robie dobrze jedzac po treningu od razu swoj posilek potreningowy?
czy raczej od razu po treningu lyknac odzywke bialkowa + 1 banan i dopiero po 30 minutach zjesc posilek potreningowy?

Zmieniony przez - Makaveli17 w dniu 2008-04-09 19:24:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli brak białka w diecie to druga opcja będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odświeżę moje pytanie, bo już uciekło na dalsze strony:
Mam taki problem - od jakiegoś czasu jak zjem jajecznicę to tak mnie boli brzuch potem, że kurczę czuję jakby mnie skręcało w środku i na wysokości pępka brzuch robi mi się taki wklęsły. Tydzień temu zjadłem z chlebem i pomidorem i tak bolało prawie całą noc, ale rano przeszło. Myślałem, że to od pomidora. 2 dni temu też zjadłem, tyle że bez pomidora. Skutek - ponad 7 razy w nocy w toalecie i ból praktycznie do 5 rano. Wiecie może czym to może być spowodowane ? Dodam jeszcze, że czasem mam również podobne bóle po czymś innym, ale nie są one tak duże jak po jajecznicy.
Pozdro.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-04-09 20:47:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
Skalar w sumie to ja brakow w diecie niemam tylko ze zazwczyaj czytalem na forum ze posilek potreningowy dopiero po 30 min. powinno sie przyjmowac, to niewiem czy mozna od razu?
bo mi to na reke szczerze koncze trening i na silce sobie od razu zjem i pozniej na autobus mija, wysiadam na przystanku (30 min po silowni) i musze dreptac 3km do domu to wtedy kiedy ide do domu moglbym zjesc 1bana + bialko 40 g?
po prostu zamienic ta kombinacje posilku potreningowego z tym bananem i bialkiem? moge ?

Studensky nieznam odp. na twoje pyt. ale kucze dzisiaj mnie tak brzuch boli, jak do kibla ide to po prostu samo powietrze mnie rozsadza ale to chyba dlatego ze wczoraj cala paczke gum orbit zzarlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 978
proszę o pomoc, jestem 6 tygodni przed operacją i lekarz nakazał mi zrzucić 10 kg by zabieg dał efekty! chodzi o niewydolność żył. wskazana jest aktywność fizyczna oprócz ciężarów na nogi.
przeczytałam większość artykułów i nadal ciężko określić mi stosunek Białek, Tłuszczy i Węglowodanów. ważę 70 kg przy wzroście 173, otłuszczenie aż 34% cel utrata kilogramów i tkanki tłuszczowej. mam w domu steper i orbitrka, siłownię w soboty. dietę i program ćwiczeń ułożę sama proszę tylko o podanie ile gram B, T, i W powinnam jeść dziennie. czy dieta CKD jest dla mnie?

marina1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
marina b-1,5g w-1,6g t-0,8g wszystko na kg masy ciała i nie gwarantuje to schuscia 10 kg w 6 tyg.

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
studensky nie znam przyczyny.
makaveli17 Możesz.
marina Ja bym proponował większe ilości białka (do 2,2) by zwiększyć termogenezę. Węglowodany tylko rano i okołotreningowo, resztę z tłuszczy. Ale siłownia przydałaby się 3razy w tygodniu, dodatkowo w dni nie treningowe jakiś wysiłek pod Cibie - hiit/aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
jako ze dieta na mase dodalem 500kcal na start .. i teraz pytanie jesli zauwazam niepokojace zmiany na brzuchu typu mniejszy zarys miesni prostych na brzuchu- zalewa czy pojaiwajace sie wieksza liczba faldek w pozycji siedzacej (pyt.czy jak z jednej wielkiej faldy robia sie mniejsze to redukcja tkanki tlusczowej?? ) to lepszym wyjsciem(ltwiejszym) bedzie ograniczenie kalorii czy ddanie np. HIIT w DNT czy ograniczyc kalorie w porownaniu z DT o ok 150kcal ?? co bedzie korzystniejsze dl amnie na tkanke tlusczowa i miesniowa ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym dodał HIIT/aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 562
czy na posiłek potreningowy nadaje się omlet owsiany z białek na teflonie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium