SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319494

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam taki problem - od jakiegoś czasu jak zjem jajecznicę to tak mnie boli brzuch potem, że kurczę czuję jakby mnie skręcało w środku i na wysokości pępka brzuch robi mi się taki wklęsły. Tydzień temu zjadłem z chlebem i pomidorem i tak bolało prawie całą noc, ale rano przeszło. Myślałem, że to od pomidora. Wczoraj też zjadłem, tyle że bez pomidora. Skutek - ponad 7 razy w nocy w toalecie i ból praktycznie do 5 rano. Wiecie może czym to może być spowodowane ? Dodam jeszcze, że czasem mam również podobne bóle po czymś innym, ale nie są one tak duże jak po jajecznicy. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 562
Jak powinny wyglądać posiłki okołotreningowe?
Przed treningiem- czy konieczne węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Wyjeżdżam w teren na tydzień i niestety poza śniadaniem w hotelu i kiepskim obiadkiem w firmie nie będę miał jak jeść. W hotelu oczywiście żadnej lodówki... Czy MRP w proszku są jakimś rozwiązaniem? I jakie będą najlepsze?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
czy ilosc Bialka spozyta przed snem (30min-1h) powinna byc "troszke wieksza" niz w przypadku ilosci spozywanej z posilkow w ciagu dnia ? Pytam sie gdyz jakby niebylo w ciagu dnia uzupelniamy srednio co 3h bialko a nanoc jest przerwa srednio 8h wiec czy niepowinno sie podac troszke wiecej bialka nanoc ?? Ile powinna bialka przyjac osoba o wadze 80kg np. na 7-8h pore snu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 151 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4825
Czy wafle ryżowe mogą być dobrym uzupełnieniem jako posiłek przed treningowy ??.
Właśnie taka paczek 130g konsumuje i bardzo dobrze mi sie je je :)
Na 100g posiadają:

Białko: 8,6g
Węglowodany Przyswajalne: 82g
Tłuszcze ogółem w tym: 3,2g
Kwasy Tłuszczowe:
- nasycone: 0,6g
- jednonasycone: 1,2g
- wielonasycone: 1,3g
Cholesterol: 0

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
czy można jeść codziennie to samo? albo na przykład co dwa dni to samo? czy z dietą jest jak z ćwiczeniami - co jakiś czas trzeba zmieniać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
a ja nadal z tym samym pytaniem ;>
ile to kurcze 240g ugotowanej piersi z kurczaka ile to surowego? bo niewiem ile wpisac w dzienniku posilkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio jak smażyłem to z 220 g wyszło 150 g. Układamy proporcję

Przed Po
220 g 150 g
100 g x g

X=100*150 : 220 = 68.... około 70

Pierś ważąca 100 g po obróbce typu krótkie smażenie ma około 70 g, czyli strata wynosi +- 30 % Ale przymatematykowałem

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-04-08 16:46:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
30% z 240 wychodzi ok. 78
czyli w sumie mam 160g piersi jak sie nie myle
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Mi sie wydaje,ze jezeli chodzi o mieso to sa to tak niedokladne obliczenia,ze lepiej po prostu przyjac tak jakby bylo przed ugotowaniem.Inna w ogole sytuacja jest w produktach,ktore pecznieja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium