SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 319474

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gliizda organizm korzysta nie tylko z glukozy, ale również i z kwasów tłuszczowych. Jeśli brakuje jednego/drugiego wtedy bierze się za białka, dlatego podczas redukcji zawsze jesteśmy narażeni na większe/mniejsze utraty tkanki mięśniowej.
Więc ilość ww g/kg jest różna, daj 30% tłuszczy, 2g białka a resztę kcal dostarcz z węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
ok dziekowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2876
Witam, mam jedno pytanie ktore dla niektorych wydaje sie banalne ale chce sie upewnic :)

Wiec tak, mam 15 lat i jeszcze rosnę(znaczy mam taką nadzieje) ale chciałbym troche przybrać w masę mięśniową tylko wyczytalem gdzieś że w tym wieku nie można intensywnie rozwijać masy mięsniowej dlaczego? i jeszcze jedno pytanie dołączone do tego czy do ćwiczeń na siłę trzeba mieć diete?
Dziekuje i Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
A ja mam takie pytanie, jaki rodzaj tłuszczów znajduje się w majonezie? Czy to są tłuszcze trans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
w Twoim wieku nie radziłbym treningu typowo siłowego, predzej ogolnorozwojówka, bez maksow i takie tam, poszukaj na forum. Scisła dieta nie jest wskazana w Twoim wieku, jedz duzo i zdrowo

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2876
Ok, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
dziczek

Majonez=b.kiepskie zrodlo tluszcy..!

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Ale za to jakie smaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25161
No to ja tez mam pytanie.. Do czego dajecie w posiłkach oliwę z oliwek lub olej słonecznikowy? rozumiem ze go można dać do sałatek itp. Ale nie mam pojęcia gdzie go wcisnąć np na śniadanie. Ktoś pomoże?
Aha. Mój pierwszy posiłek wygląda tak:
Płatki owsiane
mleko
Twaróg chudy
jakiś owoc no i ta wlaśnie oliwa

NvR Lk BcK...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodawaj go tam gdzie brakuje tłuszczu, z wyjątkiem po treningu,
Oliwę/olej lniany możesz dawać do sałatek, warzyw, polewać ryż/kaszę (jeśli Ci smakuje) bądź z łyżki od razu pić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium