SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320711

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Co mysliscie o zalozeniu dzialu gdzie beda zdjecia pojedynczych produktow i ile one waza? ;> Ja w sumie bym mogla porobic pare.Pozniej by sie tego uzbieralo i moze ci nie maja chwilowo wagi by skorzystali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Domer kiedyś założył temat gdzie podał wagi produktów w 250ml szklanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Tak,wiem,ale to nie to samo.Myslisz,ze to zly pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę że nie wypali.
Ludzie są zbyt mało ambitni (patrz na ilość pytań typu jak przytyć).
Zresztą nie wyobrażam sobie jak robić zdjęcia jedzenia i mówić ile waży. Nie pomoże to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Dla mnie pytanie "jak przytyc?" jest podobne do "czy moge pic wode?".Gorzej jest ze schudnieciem ;)
A w ogole jako osoba spragniona uczuc (haha) chyba sie oglosze,ze jak znajde wymarzonego chlopaka,ktory na dodatek jeszcze bedzie chcial prztyc to ze mna nie bedzie mial takiego problem.Lubie gotowac dobre rzeczy :D
Dzis robilam rogaliki! Pewnie sa mmm... Juz prawie wszystkie zjedli.Mniejsza o to,ze ich sama nie jadlam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm
Jestem spragniony uczuć
Chce przytyć
Skąd jesteś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Ta,jasne ;p Ale widzialam,ze leca tu na Ciebie dziewczyny,heh.
Z daleka-Mazury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Witam .mam 19 lat mierze 183 cm warze jakies 71 kg . Nie cwicze , pale papierosy(darujcie sobie z tym , ze mam rzucic bo niedam rady:P) , lubie się zabawic! chciałbym utyc tak do 85 kg nie wazne czy w tluszczu czy w miesniach macie jakies pomysly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Zbilansowana dieta z dodatnim bilansem kalorycznym. Najlepszy pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
A ja dalej nie wiem i mecze tym pytaniem kazdego ;/
Jak stosowlam drastyczna diete (w ogole wtedy nie mialam o tym pojecia...),teraz jestem na 1100kcal i nie chudne to co by bylo najlepszym teraz rozwiazaniem?
Zwiekszac o 100kcal na tydzien to nie za duzo?
Jak ma nastapic efekt jojo to chyba bedzie szybszy w powyzszym przypadku niz jak np.zwiekszac o 50 na tydzien? Tylko z drugiej strony,w pierwszym jest jeden plus,ze moze metabolizm jeszcze bardziej mi nie zwolni...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z jedzeniem po treningu

Następny temat

co z ta dietą ?

WHEY premium