SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

POJEDYNCZE PYTANIA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 201709

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10688 Napisanych postów 45202 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57796
To sa tylko cyferki, ułóż dietę trzymaj określoną ilość kcal, jeśli nie będziesz zauważał wzrostu masy to zwiększaj ilość zjadanej energii w ciągu dnia.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6543
Skalar - mam pare pytan:
a wiec mam troche tluszczu na sobie do spalenia ale chce tez wzmocnic siłe nie chce szybko spalac tluszczy - powoli - zalewam sie tluszczem jak lacze WW + Fat w posiłkach wiec metoda optymalna to bedzie białko/WW i tluszcz/bialko posiłki i tak:
jakie ma byc zapotrzebowanie Kcal ? na - czy 0 ? jesli trening mam o 9 rano to pierwsze 3 posilki wegle/bialko a ostatnie tluszcz/bialko ? B - 2g/kg T: 1g/kg reszta WW złozone - tylko po treningu proste ? moze jakies male rady ? mam w domu scorch od brata moge to jakos dodac ?
pozdrawiam i dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2186
Chciałbym żeby ktoś określił jaki wpływ ma kofeina na dietę wiem ze warto wypić kawę 30minut przed treningiem lepiej spala tłuszcz ale jaki ma wpływ na diecie low carb i czy ostatnii posiłek ma być białko samo czy np z oliwą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10688 Napisanych postów 45202 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57796
amarir możesz dać na początku 0, a raczej powinieneś i później według efektów, uznania ucinać.
W diecie w ogóle nie powinno być miejsca na węglowodany proste, prócz z owoców nie wielka ilość. Scorch sobie odstaw, jak będziesz miał dietę i zejdziesz do w miarę dobrze niskiego poziomu to wtedy sobie go dorzucisz, gdy już będzie ciężej.

Bzium
Ostatni posiłek może być z oliwą. Co do kofeiny działa pobudzająco.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-06-05 07:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6543
niski poziom bf = ile ? 10-15 ?

dzieki i pzdr

a jeszcze cos - ile mozna byc na diecie ? 2 miechy ? 3 ? czy caly czas ?

Zmieniony przez - Amarir w dniu 2008-06-05 08:27:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17596
Mam pytanie, ostatnio w dziale suplementacja napotkałem się na opinie że magnez(to mnie interesuje) i chyba inne witaminy też,które są zawarte w formie tabletek musujących typu plusz i inne są słabiej wchłanialne przez organizm niż naprzykład tabletki,to prawda? bo kupiłem sobie magnez w tabletkach musujacych firmy Kruger i niewiem czy nie przerzucic się na tabletki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4756
kiedy najlepiej jeść kaszę jęczmienną ? Tylko po siłowni zamiast ryżu białego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 187
Czy dieta wysokobiałkowa którą stosuję już od jakiegoś czasu, 170g białka na dobę przy 79kg wagi może mieć wpływ na zaostrzenie trądziku i zwiększenie owłosienia na ciele czy przesadzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ziomosław - kasza jest dobrym węglowodanem, można ją jeść zamiast ryżu, makaronu, chleba razowego, nie koniecznie tylko po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6115 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23167
Majbah to nie chodzi o plusz, tylko o to w jakiej postaci mognez występuje, ogólnie formy organiczne są lepiej przysfajalne niż nieorganiczne

ziomosław kasza jest żródłem wegli o niższym IG lepsza bedzie przed treningiem

Rock0 2g/białka to nie jest tak dużo dla cwiczącego, a obiawy które wypisałes nie koniecznie muszą sie wiązac ze spożyciem białka, krutko mówiac troche przesadzasz

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym

http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie moge powstrzymac głodu...

Następny temat

co z ta dietą ?