SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
My mamy jeden gryf kupiony x lat temu od ciężarowców ale mi się na żadnym tak dobrze nie ćwiczy. Przy 100-120kg już lekko się gnie i jest elastyczny a przy tym bardzo wytrzymały. Ciekawe ile wytrzyma

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
nightingal
Niestety skręcane hantle mają sporo wad - największa to rozkręcanie się. Potrafi się cholerstwo poluzować nie wiadomo od czego i kiedy. Mnie to najbardziej wkurza, bo trzeba przerwać ćwiczenie skręcić na nowo i znów nie ma pewności kiedy bydlę się rozkręci ponownie. A druga rzecz to gabaryty talerzy - ja jestem szczęściarzem i mamy na siłowni niedużej średnicy 10 kg talerze - wiosłuje się dobrze. Jakbym miał używać np 10 gumowanych - to już by był kwas bo są większe i utrudniają pełen zakres ruchu. Wszędzie są plusy i minusy.


My też mamy małe gabarytowo 15kg i 20kg talerze, ale mimo wszystko ta hantla jest nieporęczna. Tylko na filmie wszystko wydaje sie takie lekkie i przyjemne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzięki za pozytywne słowa. Zmotywowało mnie to żeby wrócić z kolejnym rekordem, 250kg w mc Trudno mi w to uwierzyć, bo jakiś czas temu zastanawiałem się czy w ogóle będę mógł robić to ćwiczenie.

Technika chyba ok :



1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
podejrzewam, że jakbyś zdjął buty nie wstałyby Ci pierwsze biodra, ale wynik kosmos!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Bardzo prawdopodobne. Niektórzy nawet twierdzą, że bez butów do PC można podnieśc więcej. Ale mi w nich wygodnie
Dzięki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
Gratki ćwiartka to już jest bardzo dobry wynik

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Budy do PC przesuwają środek ciężkości do przodu więc rzeczywiście bez powinno iść więcej

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Może kiedyś spróbuję, choć cel swój zrealizowałem. Nie chce przepłacić kontuzją swojej zbyt dużej zachłanności.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zaraz idę robić dół. Trochę zmnieszyłem objętośc, bo robię praktycznie same przysiady + rdl i łydki, ale w zamian więcej serii i regresy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Gratuluję. No jak Trener 250 w MC, to trzeba coś pokombinować, żeby old lady tę wymarzoną 100 szarpnęła.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium