SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 348386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Pewnie w jakimś Fitness Klubie ćwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 127 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4912
Co by nowe butki godnie zaprezentować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Się nie przezywajcie - on ma fajną undergroundową siłownię w starym stylu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Mam dwie fotki mojego fitness clubu. Mamy naprawdę dużo żelastwa i dwa solidne, olimpijskie gryfy. Jedyna rzecz, nad którą ubolewam, to drążek zamontowany nisko, przy ścianie. Uważam, że ten przyrząd powinien być na wolnej przestrzeni.

Zaraz wypiska z treningu pleców.




1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja wiem, gdzie ćwiczysz, ale nie spodziewałem się, że tam może być tłok, myślałem, że to Twoja siłka i ćwiczysz tam tylko z kumplem/podopiecznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
1.Podciąganie szerokim nachwytem rampa 5 + regres
0 / 15kg / 35kg / 50kg x 4 / cc x 24
2.Wiosłowanie sztangielką rampa 6 + regres
16 / 21 / 35 / 82kg x 5 / 35 x 20
3. Podciąganie podchwytem + ściąganie neutralem 3 serie
4.Podciąganie hantli leżąc na ławce + face pull 3 serie
5.Szrugsy ze sztangą x 10p + szrugsy z hantlami max
160kg


Cóż, na drążku nie widzę postępów, ale to chyba skutek przyrostu wagi. Ciężko to idzie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
No ale 50kg w nachwycie to już zacny wynik więc jest się czym pochwalić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
no, zwłaszcza ze to 4 powtórzenia były. Jakieś filmiki z tego podciagania masz?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Wypiska z treningu ramion :


A Wyciskanie francuskie z hantlami rampa 5 + regres
B Uginanie ze sztangą lekko oszukane rampa 5 + regres

A Prostowanie z liną wyciągu 4 x 10
B Uginanie na modlitewniku 4 x 10

A California press 4 x 12
B Dragu curl 4 x 12

+ uginanie nachwytem / młotki półtoraki / wrist curl

Od dłuższego czasu boli lewy łokiec przy każdej formie wyciskania francuskiego z większym ciężarem. Szczerze mówiąc czuję, jakby zaraz coś miało wyskoczyć na podłogę. Odpuszczę ćwiczenia w tej pozycji i żywię nadzieje, że przejdzie samo.

Uginanie na biceps robiłem 70kg sztangą

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
QUEBLO
no, zwłaszcza ze to 4 powtórzenia były. Jakieś filmiki z tego podciagania masz?


Wpadnij w nastepny czwartek to wrzucę filmik.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium