Witam Panie Jacku i Panie Rafale!!
chciałem się poradzić jade teraz plan z piorytetem na barki układany przez Pana Jacka jestem na cyklu kreatynowym!! walcze o powrót do dawnego wyglądu!!
nie chce tu nic reklamować, dam link do mojego dzinnika. Może Panowie znajda czas zeby mi tam doradzić co nie co!!
Pierwse pytanie ile, jaki okres czasu trenować tym treningiem z piorytetem na barki?? efekty widać juz po 3 tygodniach a planuje zrobic 8
Chciałem na ostatnie 2 tygodnie cyklu dodać Venoma i bcaa glutamine zeby troche fatu przy okazji zgubić!!
Prosiłbym o cenne z waszej strony rady!!
https://www.sfd.pl/HadesSquad_/_Dziennik_/Kubson_from_HadesSquad_Elite!!!_powrót_do_formy....-t401871-s11.html#post4
chciałem się poradzić jade teraz plan z piorytetem na barki układany przez Pana Jacka jestem na cyklu kreatynowym!! walcze o powrót do dawnego wyglądu!!
nie chce tu nic reklamować, dam link do mojego dzinnika. Może Panowie znajda czas zeby mi tam doradzić co nie co!!
Pierwse pytanie ile, jaki okres czasu trenować tym treningiem z piorytetem na barki?? efekty widać juz po 3 tygodniach a planuje zrobic 8
Chciałem na ostatnie 2 tygodnie cyklu dodać Venoma i bcaa glutamine zeby troche fatu przy okazji zgubić!!
Prosiłbym o cenne z waszej strony rady!!
https://www.sfd.pl/HadesSquad_/_Dziennik_/Kubson_from_HadesSquad_Elite!!!_powrót_do_formy....-t401871-s11.html#post4
teraz trochę podpalę to co trzeba.