SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
Witam Jacku trenuje na siłowni od 3 lat.Treningi odbywają się raz w tygodniu, w tym czasie udało mi się przybrać w bicepsie ok 6 cm. Obecna moja waga to 49 kg, mój wiek to 24 a wzrost 165cm.Diety nie stosuję ale tłusto i ostrych potraw nie jadam.Chciała bym trochę przybrać tłuszczyku - szczególnie w piersiach. Czy Masz jakiś pomysł na to? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 857
Witam mam takie pytanie, który z suplementów lepiej wybrać glutaminę czy aminokwasy bcaa? Chodzi mi głównie o zapobieganie katabolizmowi, dodam że spożywam serwatkę.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6060
Witaj Jacku,

Co będzie lepsze dla ekto aeroby czy interwały?
Aktualnie robie siłe i mase i musze dodać ktoreś z powyższych. Rozumiem, że 1,5h po I posiłku? Ma to być posiłek taki jak zawsze spożywam, czy z pominięciem tłuszczy? Rano biore amino proste + glut, czy przed aerobami/interwałami tez mam wziaść? Po to aminy + glut. wiem, a carbo/białko potrzebne będzie?

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Witam panie Jacku mam pare pytan bede wdzieczny za odp, trenuje na siłowni 3,4 razy w tyg + SW(sztuki walki) tez 3,4 razy.
I jest sprawa, bo aktualnie polece na takim cyklu:

Shock therapy
Mono Vitalmaxa
MZB
Białko Ostrowi
Geiner
mozliwe ze jakies witamny, badz bcca lub glutamina

I teraz jak to brac w DT i w DN?

Pon : siłka rano, mt wieczorem
wt: mt wiczorem albo rano
sr: siłka rano, mt wieczorem
czwartek: albo wolne albo mt
piatek: siłka z rana
sobota niedziela wolne

I jak teraz to brac?
Wiem ze shock przed treningiem 30min, MZB przed snem, a jak z mono?? Wiem ze rano 5g, i po treningu, a jak stosowac kiedy nie mam siłki ?
Białko po treningu i przed snem na jako ostani posiłek najlepiej?

I jeszcze jedno pytanie: czy mono moge brac odrazu do papy?czy lepiej je rozrobic?


Geinera bede stosował na zmiane z białkiem, albo ewentualnie dodam do płatkow rano na sniadanie.

Oczywiscie dieta wszystko gra :)

Pozdrawiam i licze na pomoc !

Zmieniony przez - mlodykks w dniu 2009-02-28 23:34:18

Zmieniony przez - mlodykks w dniu 2009-03-01 14:58:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Ja też mam pytanie

Czy są jakieś ograniczenia stosowania serii łączonych, gigantów itp przy gęstościówce i rzeźbie - chodzi mi o czas stosowania ich...? Zaczynam powoli wchodzić na redukcje i nie wiem na co moge sobie pozwolic w granicach rozsądku.

Che najpierw przez ok 6tyg polecieć gęstościówką powoli przykracając węgle i przez drugie 6tyg wskoczyć na klasyczną rzeźbe z dietą CKD. Tylko nie wiem jak w w/w czasie i r.treningu wtopić serie łączone itd żeby przetrenowania nie załapać - rozumie że w całym "okresie" rzeźby stosuje się w/w serie ale mam wątpliwości co do ogółu

Zmieniony przez - Pudzian102 w dniu 2009-03-02 12:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 964
Siemka. czym rózni się kreatyna 80 mesh i 250 mesh mam dylemat i nie wiem którą kupić :P poradźcie coś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Mariewex - różni się tylko rozdrobnieniem proszku. 250 mesh jest bodajże drobniejszy niż 80 mesh. Skład obie krety mają taki sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Sorki Panowie ze tyle dni bylem nieobecny ale teraz wraca to juz do normy.

Asia proponuje wdrozyc diete abys wiedzial ile czego sporzywasz, jezeli cos nie bedzie dzialac to zwiekszamy ilosc kcal o 500-300 i znowu gra.

Uwazam rowniez ze nalezy robic to w sposob odpowiedni aby nie nabierac zbednego fatu bo pozniej ciezko sie go pozbyc i wtedy bedziesz takiego postepowania zalowal.

U ciebie akurat to nie bedzie wiekszy problem, tak mysle.

Adrian idealnym wyjsciem byloby zastosowanie bcaa i glutaminy.
Jezeli nie mozesz jednak dwoch w.w. suplementow to jakims tam wyjsciem bedzie suplementacja bcaa.
Dobra metoda, choc troche gorsza, jest stosowanie serwatki jako zrodla bogatego jednoczesnie w bcaa i glutamine.

Masta proponuje w twoim wypadku interwaly, na czczo suplementacja jak dotad.
Posilek 1 bez zmian, suplementow przez aero nie bierz.
Za to suple typu bcaa, glutamina i kretka mozesz zastosowac pod koniec interwalow tzn przy 5min wyciszeniu.
Carbo po treningu, bialko przy potrzebach dietetycznych.

Mlody kks glutamina i bcaa zawsze mile widziane, tak samo witaminki.
Proponuje Xtreme NAG 5g+ 6tabl Xtreme BCAA, rano tj na czczo, przed treningiem i po treningu.
Idealnymi witaminami beda: Bio-6-caps w dawce jak sama nazwa sugeruej 2*3 tabl.

Pudzian stosuj 4tyg na grupe miesniowa i odpuszczaj.

Mariewex jak pisze Pudzian.
Ja proponuje jednak Xtreme Creatine to na dzien dzisiejszy jedna z najbardziej poszukiwanych form kretki.
Polecam.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
witam, 2tygodnie temu zachorowalem. udalem sie do lekarza, przepisal antybiotyk ktory stosowalem przez poprzedni tydzien. obecny tydzien odpuscilem sobie od silowni, ale jak widze nie jestem w 100% zdrow jeszcze. witaminki, soki, takie cos na codzien lykam. co powinienem zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
nawet tak nie byłem zadowolony z powrotu dziewczyny... miło że Pan wrócił do nas

Dzięki śliczne za odpowiedź też własnie tak myślałem że max 4tyg i odpust.

A co do tego co w.w. dobre jest rozwiązane 6tyg gęstościówka i z diety masowej obcinać po 100kcl co tydzień a kolejne 6tyg. rzeźba i CKD? Chodzi mi tylko o pomysł z dietką Panie Jacku bo już plany i aeroby mam poukladane jak należy.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

WHEY premium