VinS a jak u Ciebie z "małym" na efce?
U mnie malutkie problemy właśnie były, bo lekko flaczek, ale dawało się jakoś rade
U mnie malutkie problemy właśnie były, bo lekko flaczek, ale dawało się jakoś rade
--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html
"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."
wróciłem do tłuszczy i nagle wszystko było ok wszystkie dolegliwości jak ręką odjął