Jacku czyli jeśli ;
Klatka
-wyciskanie w poziomie, rozgrzewka +2*6powt dlugie przerwy odpoczynkowe
-wyciskanie w skosie 12, 2*6
-porecze j.w.
to
Robię 1 serie rozgrzewkową w 1 ćwiczeniu 40%cm 12, poźniej 2*6 stałym ciężarem ( seria wlasciwa ) przechodze do drugiego ćwiczenia i seria rozgrzewkowa to 50%cm 8powt i znów 2 serie właściwe? itd.
Dobrze myślę? Jeśli mozesz to rozpisz mi to tak;
np klatka plasko 40% cm 12( rozgrzewka )/2*6 staly cieżar.
Proszę powiedz Mi jeszcze ;
-
Gainer/serwatka oczywiście w treningu na siłę brać?I czy nadal 0.5 protein na kg ciala i 1 g węgli.
-i czy robić hiit/aeroby w treningu na siłę bo na masie cisne.
Pozdrawiam i przepraszam znowu za kłopot.