SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
Dziękuje Panie Jacku

I teraz takie moje spostrzeżenie

Wcześniej pisałem o Problemach z żoładkiem "gazy"

Zrobiłem jak Pan polecił tz (proiotyki przed posiłkiem / enzymy po)

jednak problem nadal wystepował (mniejszy ale jednak)
Cały czas nie dałbym rady jechać na tym


Diete oparłem na Płatkach owsianych i makaronie DURUM (niskie IG, mniej błonnika) + biały ryż jedynie po treningu


i o dziwo problem zniknął
Dziwne bo kasza/ryż to jednak podstawa u mnie a po powrocie do nich problem występuje.


Zastanawiam się czy to nie wina zbyt dużej ilości błonnika, jedak płatki owsiane posiadaja go dosyć sporo a o dziwo problem nie występuje

Dodam że podobne "rewolucje" mam po chlebie razowym, natomiast po białym nie (nie jadam go ale raz robiłem eksperyment)


Czy to aby wina błonnika?

Dodam że po warzywach tego nie mam (potrafię wszamać mix z warzyw ok 800g i nic mi nie jest)


i jeszcze raz dziękuje za rady

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Alez nie no Panie Jacku nie podważam Pańskiego słowa i nie mam zamiaru - wiadomo że każdy organizm działa inaczej. To co napisałem wziołem z jednej z książek kulturystycznych i to tyle...

Jakbym podważał Pana zdanie bez sensu były by porady kierowane pod Pana adresem

Czy to jakaś strona internetowa, czy to książka praktycznie każda odpowiedź jest inna i jak człowiek sam czegoś nie doświadczy na sobie nic z tego nie będzie...

A jak tam przepisik Panie Jacku bo dzisiaj jeździłem "eLką" i nie mogłem sie skupić bo myślałem o tym jedzonku Pana żony hehe wyzdrowiałem i powracam do gry i chce sie bardzo jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
King prawde powiedziawszy to tez kiedys od przejadania sie kasza gryczana zauwazylem podobne objawy.
Moze elementem decydujacym nie jest tutaj blonnik pokarmowy ale jakis inny czynnik.
Mozna tak wiele rzeczy probowac pod to podciagnac.

Wazne ze jest lepiej, ze wyeliminowales czynnik ktory dzialal negatywnie.

Pudzian przepis dzisiaj nie da rady, postaram sie jak nie zapomne w dogodniejszym czasie

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
dziekuje dziekuje za odpowiedz :)

charlize

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
ehh tomakaron tez mozna jesc za misast ryzu???

charlize

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Ale z razowej makiciemny

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
No dobrze będe czekał na przepis

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
Witam P.Jacku

A wiec zabrałem sie i rozpisałem diete z załozeniami 2,5g białka i 3g węgli.Wiec gramatura produktow nie jest wazna bo juz to wyliczyłem tylko chodzi o zestawienie posiłkow.a wiec tak:

DT:
Sniadanie
Odzywka białkowa
płatki owsiane
II śniadanie
ryba
+warzywa
ryz
Przed Tr
pierś
kasza gryczana
+warzywa
Po treningu
aeroby
następnie porcje WPC
i za 30 minut posiłek
piers
kasza gryczana+warzywa
Kolacja
białka Jaj 4 sztuki

DNT:
w dzien bez trenigu po śniadaniu 1,5H są aeroby
i tę WPC ktore piłem po trenigu i aerobach w dzien treningowy przesuje przed kolacją czyli:
1.sniadanie
2.II sniadanie
3posiłek piers kasza warzywa
4.-----//-------
5. tu te wpc
i kolacja białka jaj

Bardzo prosze o ewentualną korekte

I bardzo dzękuje za wszystkie odpowiedzi
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
podziwiam cie za to , że tyle tej kaszy itp bo ja bym sie zajechał... jako poznanik muszą być ziemniaki;d he jacku nie jestem zawodowcem wiec moge sobie chyba pozwolic

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Panie Jacku potrzebuje pomocy - narazie będe ćwiczył treningiem obwodowym, ewentualnie HST ale póki co przygotowuje się na porządny start na przyszłość.

W treningu holistycznym na początku jest seria wstępna/rozgrzewkowa, następnie są to serie kolejno na tak jakby siłę, masę i wytrzymałość/rzeźbę; czyli faza wstępna - następne właściwe: ciężka, średnia, końcowa.

Np.

Klatka
Wyciskanie leżąc na skośnej ławce 1x15 (seria wstępna); 3x6; 2x12; 1-2x25
Rozpiętki 1x8; 1x12; 1x25
Wyciskanie sztangielek na płaskiej 1x6; 1x12; 1x25

I tu pytanko do Pana, czy ten zapis powtórzeń jest dobry czy zmienił by Pan w nim coś? Zastanawiam się czasem czy w fazie końcowej/wykańczającej stosuje się aż tyle powtórzeń tj 25 a nie np 15?

Kiedyś ogólnie się pytałem Pana co do tego treningu ale nie zwróciłem uwagi na FAZE KOŃCOWĄ - na powtórzenia i ciężar jakim operujemy...

Wiem od Pana że faza ciężka - 70-80%CM, faza średnia 60%CM a faza właśnie końcowa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

WHEY premium