SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas! part II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Vins ogolnie pod koniec redukcji to samopoczucie nie jest najlepsze.
Sprobuj tak jak napisalem, zobaczymy jak bedziesz reagowal na to.

Estrogenu sie nie boj mozna
go eliminowac, moze byc przyzwoicie.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
Jacku,
a jakie to sposoby?

Pytam serio.

Zmieniony przez - premium w dniu 2009-01-14 19:56:54

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Panie Jacku jak można zbić ciśnienie?

Byłem chory, potem święta i 3tyg już nie ćwicze - raz poćwiczyłem to ledwo szło bo byłem osłabiony a teraz od 5 dni mam b.wysokie ciśnienie - 226/162 z wyższych a średnio 160/110... Nie biore żadnych koksów - bynajmniej na razie (żarcik

Ale zrobiłem jedno - wziąłem stack kreatynowy 6tab. zapomniałem i wypiłem wieczorem z kumplem 0,7l i na drugi dzień miałem takie lipne samopoczucie i zostało mi do tej pory... Byłem u lekarza ale p******ą głupoty i nic nie pomagają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Premium buzdyganek tj indole, warzywa krzyzowe,duze ilosci cynku itp

Tak wysokie cisnienie?
Moze byl zly aparat tj nadgarstkowy, elektroniczny, zbyt ciasny mankiet itp
Pierwsze co m przychodzi do glowy do wysokie dawki magnezu-potrafi naprawde obnizac cisnienie.
Do tego oczywiscie wapno i najlepiej potas.



Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2009-01-14 22:56:52

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Byłem w przychodni i mi mierzyli swoimi aparatami to u nich jeszcze wyższe było...czułem sie jakbym miał kopnąć w kalendarz...przez 5 dni mnie tak trzymało i jeszcze troche trzyma. Nie daje jeść, obniża siły i znacznie samopoczucie - nadomiar tego co sie zjadło to zwróciło to jechałem na samym gainerze... Nie ćwiczyłem jak napisałem 3tyg a wcześniej celowo podnosiłem poziom testosteronu intensywnością i może to od jego nadmiaru? Ale powaga 226/162 miałem najwyższe, potem w granicach 206/140 i przy tym lekkie drgawki ciała. Zauważyłem że to zaczęło się w dniu kiedy wziąłem stack kreatynowy + wypiłem wódke i jak wziąłem wit b12 w ampułkach, ale to drugie raczej nie bo wziąłem wczoraj i nic nie było


Jak sie będe lepiej czuł napisze do Pana maila bo chciałby sie skonsultowac z paroma sprawami albo jak kiedyś będe w Stargardzie bo raczej w najbliżeszej przyszłości będe jechał to moge wpaść na siłke do Pana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Cholera mierzyłem teraz dalej jest wysokie nawet o tej porze - 140/92. Spadło dosyć mocno ale nie napisałem o pulsie - max 125 a przeciętnie 98. Powaga nie wiem co jest grane ale sądze że to coś związane z odżywkami a raczej efekty zmiesznania którejś z alkoholem

Biore tak:

Stack Kreatynowy HyperFusion Hi tec
Białko
80%serwatki i 20% b.pszenne
Carbo
Testosterol(brałem ale sie skonczył) - jak brałem przez 2mies lepiej sie czułem troszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
Jacku,

jakie dawki tribulusa sa skuteczne Twoim zdaniem (saponin)? I jak dlugo powiinna trwac suplementacja buzdygankiem?

A suplementacja cynkiem (dawki, długość "cyklu")? Łykam niemal przez caly rok spore dawki cynku - z malymi przerwami.

Ostatnio coraz częsciej zdarza mi sie odretwienie dłoni i malych palców w trakcie snu. Wyczytalem gdzies, ze takie objawy mogą być spowodowane nieodborami miedzi. Miedź i cynk działają na siebie antagonistycznie - nadmiar pierwszego powoduje niedobór drugiego pierwiastka, więc być może ma to związek. Ale to tylko moje podejrzenia.

Zmieniony przez - premium w dniu 2009-01-15 11:54:22

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vins ogolnie pod koniec redukcji to samopoczucie nie jest najlepsze.

fakt zniszczony psychicznie jestem na maxa
ale też nie chodzi do końca o to ...
mimo wszystko zle się czuje nawet jak trzymam tłuszcze max 0,5g na Kmc

Pudzian do tego co wymienił pan Jacek dodał bym jeszcze
czosnek w kapsułkach

Jacku,

jakie dawki tribulusa sa skuteczne Twoim zdaniem (saponin)? I jak dlugo powiinna trwac suplementacja buzdygankiem?


ten Kaizen-owski jest ok , dobry surowiec
suplementacja max 8 tyg. i taka też jest polecana
4-5 kapsułek dziennie , po posiłkach , ale 3 też będzie ok

brałem od razu jak wyszedł ten suplement

ostatnio stosowałem inny suplement tego typ
i powalił mnie swoim działaniem ale to jest temat Kaizen
plusy jakie można za uwarzyć przy tego suplementach to :
- libido na ,,+" ( wiadomo )
- zwiększa się rozmiar jąder
- przy niższym poziomie tłuszczu poprawa jakości muskulatury
( wiąże się to z utratą wody podskórnej ) przynajmniej ja tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
Dzięki Vins trzeba będzie sie jakoś kurowac bo łep pęka a sztanga sie kurzy...

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Pudzian sprobuj zmierzyc sobie cisnienie w domu 3* co 30min i wyciagnac srednia arytmetyczna.
Zobaczymy co i jak.

Alkocholu lepiej nie mieszac ze stackami.

Premium ja robilem 12-8tyg cykle tribulusem. Pozniej 4tyg przerwy i jazda z powrotem.
Mysle ze najmniejsza skuteczna dawka to 3000mg tj 6kaps. Kaizenowskiego bardzo solidnego buzdyganka rodem z Bulgarii.
Ale naprawde to sie czuje.
Efekty t.t-patrz co napisal Vins+sila, masa,wytrzymalosc,szybkosc itp. Tj. wszystko to co daja sterydy ale oczywiscie nie na takim poziomie.

Jak duze dawki cynku bierzesz?

Ja pozwalam sobie na 30mg non stop ale suplementuje rowniez miedz.
Niekiedy zwiekszam do duzo wiekszych dawek.

Acha apropo tego dretwienia palcow, bo to prawie standart w tym sporcie podczas snu.
Nie spisz czasami na boku?

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar nitric oxide i żyly

Następny temat

Czy jest cos co ,,??

WHEY premium